Аксесуари для волосся: модний шик

В майбутньому теплому сезоні дизайнери пропонують приділити підвищену увагу волоссю. Придивіться до аксесуарів для волосся і виберіть те, що особливо сподобалося. Фантазію можна не стримувати.

Стрічки, обручі, затискачі, шпильки — модні аксесуари для волосся дозволяють швидко створити практично будь-який образ, від безтурботно богемного до вишуканого.

Пов’язки

Почнемо з аксесуарів, які можна вважати справжнім мast have сезону — з пов’язок для волосся. Однотонні, мереживні, розшиті стразами, вузькі і широкі, будь-якого кольору і фактури — актуальні будь-які пов’язки в будь-який час. Головна умова: пов’язки для волосся повинні гармоніювати із зовнішністю і відповідати ситуації.

Підходить такий аксесуар до будь-яких зачісок і до всіх типів обличча. При виборі пов’язки дизайнери тільки радять враховувати висоту чола. Якщо лоб низький, то пов’язку слід носити по лінії росту волосся — це візуально його збільшує.

Обідки для волосся

Судячи по дизайнерським колекціям, ця тема в оформленні зачісок взагалі дуже популярна. Аксесуари для волосся, що носяться навколо голови — це найгарячіші хіти. Різноманітні каблучки, стрічки не просто допомагають закріпити зачіску, вони відіграють більшу роль. Ті ж обідки для волосся тепер повноцінна деталь туалету, яка робить образ більш модним.

Гребені

На хвилі популярності самих різноманітних шпильок знайшли своє друге життя і гребені. Вони допомагають прибрати волосся з обличчя і контролювати начісування, проводячи межу між пишністю і гладкістю. З їх допомогою можна швидко і легко створити найнеймовірніші фасони зачісок. У дизайнерів найчастіше зустрічаються гребені прикрашені камінням або блискітками.

Однотонні шпильки

Модні зачіски — пучки в цьому році дизайнери радять прикрашати однотонними шпильками.

Глем-рок

Рок і метал залишаються одним з найактуальніших напрямків. До образу в стилі глем-рок ідеально підходять плетені з матеріалів під шкіру обідки-стрічки, аксесуари з елементами шипів і металевих намистин.

Також цікаве:  90 красивих зачісок - фото

Жіночно і романтично

Шпильки з квітковими мотивами дозволяють створити елегантний і романтичний стиль, який так популярний у цьому сезоні.

Богемно

Зверніть увагу на богемні «розпатлані» зачіски. Саме з ними чудово виглядають величезні блискучі шпильки. Остромодний хід — використовувати в зачісці кілька шпильок одночасно.

Ретро

Ретро-стиль в моді знайшов нове життя. Модні зачіски в стилі ретро прикрашайте мереживними обідками, хустками, шифоновими шпильками.

Джерело: www.medikforum.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...