Африканські косички

Знамениті африканські косички є межею мріянь багатьох. Адже не секрет, що дівчина з заплетеними афрокосичками виглядає модно і екстравагантно, притягаючи до себе погляди більшості чоловіків.

Багато хто мріє, але не всі заплітають. Що ж зупиняє деяких жінок? Одні помилково думають, що для того, щоб мати гарну копицю розсипчастих африканських косичок, необхідно володіти природним довгим і густим волоссям. Другі вважають, що процес заплітання кіс пов’язаний з величезним ризиком для власного волосся, які не тільки стоншуються і січуться, але й можуть випасти. Треті говорять про надзвичайну ціну за таке задоволення. Ну а четверте хвилює питання гігієни та догляду за африканськими косичками.

Як плетуть африканські косички?

А тепер спробуємо розвіяти всі вищенаведені домисли в порядку черги. Заплітаються африканські косички навіть на саме коротке волосся, так як для їх плетіння застосовується спеціальне синтетичне волокно, яке майстерно вплітається в косу умілими руками майстра. Кваліфіковані майстри-перукарі, використовуючи сучасне обладнання для салонів, заплітають африканські косички, не завдаючи абсолютно ніякої шкоди здоров’ю волосся.

Вартість африканських кісок залежить від довжини волосся, кількості прядок, класу салону краси.

Африканські косички: догляд

Доглядати за африканськими косичками досить просто, набагато простіше, ніж за звичайною зачіскою. Необхідно лише мити шкіру голови між кісками з використанням звичайного шампуню раз на тиждень або десять днів. При цьому використовувати бальзами і фен для волосся не рекомендується.

Таким чином, африканські косички не тільки не приносять ніякої шкоди волоссю, але і мають ряд переваг. Перш за все, вони дозволяють радикально змінити зовнішність і у багато разів збільшити власний об’єм волосся. Варіантів плетіння африканських косичок існує велика кількість і незалежно від вашого вибору, будь-який з них буде виглядати дуже ефектно. Легкість у догляді і тривалість збереження зачіски дозволяє довгий час приділяти волоссю мінімум уваги, оберігаючи їх від шкідливого впливу всіляких лаків, мусів і гелів.

Також цікаве:  Зачіски на коротке волосся (65 фото) і відео

Якщо ви після даної статті зважилися все ж на африканські косички, то поставтеся уважно до вибору салону і майстра. Кваліфіковані брейдери, як правило, працюють в найкращих салонах і з асистентом, перукарський візок  якого містить всі необхідні інструменти та засоби для професійного плетіння.

Пам’ятайте, що процедура плетіння африканських кісок може займати до 12 годин. Через деякий час зачіска потребує корегування. Розплітати кіски необхідно також в салоні.

Джерело: Женский журнал Super-Lady.Ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...