Бісероплетіння: Дерево глициния з бисера

Пропонуємо зробити не просто красиве дерево з бісеру, а справжню композицію, в основі якої — дерево гліцинія з бісеру.

Для композиції Дерево гліцинія з бісеру приготуйте:

1. дріт;
2. бісер (два відтінки зеленого, сірінево-фіолетовий, рожевий, жовтий);
3. нитка (муліне, темно-коричнева або чорна);
4. гіпс;
5. клей ПВА;
6. фарби;
7. кисті;
8. піддон;
10. молоток, стамеска;
11. гелева свічка;
12. декор для прикраси грунту.

Роботу по створенню композиції почнемо з плетіння листя для красивого дерева з бісеру.

Зробимо заготовки (листя і квіти) для дерева гліцинія з бісеру зелених і бузкових відтінків. Вяжем заготовки різнорозмірними (по числу бісерін) петлями: верхівкова петля — у вісім бісерин, далі по зростаючій, симетричними парами: 8,10,10,12,12,14,14,16,16. Принцип плетіння однаковий і для листя, і для квітів. Щоб надати пишність кроні частину заготовок для красивого дерева з бісеру зробіть з шести-восьми рядів.

Зробивши петельну заготовку, сплющуємо і відгинаємо петлі. Розчепірюємо їх уздовж дротяної середини. Згинаємо вгору і кожну петельку-смужку загинаємо. Для нашого дерева гліцинія з бісеру сплетемо 75-80 заготовок для листя і 55-60 — для квітів.

фрагменти 1-2

Скручуємо гілки нашого красивого дерева з бісеру: на свій смак поєднуйте заготовки-листя і заготовки-квіти. З’єднуємо їх по дві заготовки і міцно обмотуємо ниткою. Їх, в свою чергу збираємо в заготовки-гілки

фрагмент 3

по дві-п’ять і замотуємо ниткою.

фрагмент 4

Укрупняємо гілки дерева гліцинія з бісеру. До відрізку дроту ниткою примотуємо по дві-чотири заготовки-гілки.

Наступний етап формування красивого дерева з бісеру — складання п’яти основних гілок. Кріпимо на відрізок жорсткого дроту велику гілку, обмотуємо ниткою. Нижче кріпимо ще три-чотири таких же гілки.

фрагменти 5-8

Також цікаве:  Як зробити rainbow loom браслет з резинок і намистин

Щільно обмотавши ниткою основні гілки, художньо скручуємо їх в звивистий стовбур дерева гліцинія з бісеру. Надаємо вигин гілкам і гілочкам.

Тепер наше красиве дерево з бісеру треба помістити в центр художньої композиції і оформити ствол.

У піддон виливаємо гіпс (на воді) і збоку садимо дерево, формуючи у коренів горбок. На поверхню гіпсу поруч з деревом кладемо поліетилен і проминаємо (можна ложкою) майбутнє озерце. Як тільки гіпс почне тверднути, акуратно відбиваємо краї заготовки.

Знову розведемо гіпс, але вже на клеї ПВА і приступимо до обмазки ствола нашого красивого дерева з бісеру. Наносимо кілька шарів, промазуючи всі місця кріплень гілок і стовбура. Просушуємо.

Темною фарбою ретельно профарбовують гілки і стовбур, зеленою — основу, синьою — дно озерця. Після висихання по стовбуру пройдіться «сухим пензлем» з сріблястою фарбою. Переходимо до художнього оформлення основи.

На клей ПВА садимо штучну траву, пісок навколо озерця, а на його дно — гальку.

Для оформлення озерця французьким способом в’яжемо квіти з бісеру, бутони і листя.

Квітка (рожевий бісер) складається з п’яти великих пелюсток (вісь пелюстки з п’яти бісерин, навколо дві петлі), чотирьох маленьких (вісь з чотирьох бісерин, навколо одна петля) і тичинок (п’ять жовтих бісерин, зібраних способом голка). Вяжем 2 квітки.

Бутон (рожевий бісер) — в’яжемо чотири пелюстки для квітки і тичинки (рожеві та жовті петлі (по чотири бісерини) плетемо і скручуємо на одному дроті).

Закритий бутон (зелений та рожевий бісер) — три зелених пелюстки і одна рожева (вісь — чотири бісеріни, навколо дві петлі). Плетемо два закритих бутона.

Два листа (вісь — шість бісерін, навколо шести петель).

Для озерця на водяній бані розтоплюємо гелеву свічку, виливаємо поверх гальки і, дочекавшись загустіння, садимо наші квіти і листя.

Також цікаве:  Як зробити браслет з резинок «Зірочка» без станка

Дякуємо Натка_М за чудовий майстер-клас дерева гліцинія з бісеру.

Джерело: www.podelkin-dom.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...