Бісероплетіння — подарунок своїми руками

Коли настає питання про те, що саме можна подарувати своїм родичам, друзям і просто знайомим, ми починаємо шукати в магазинах, підбирати, яку саме річ можна подарувати людині. Проте мало хто замислюється, що можна зробити подарунок самостійно, своїми руками.

Доводилося бачити дерева, виконані з бісеру? А як красиво виглядають квіти з бісеру. Взагалі бісероплетіння являє собою не просто виготовлення красивих виробів, самовираження, але й сприятливо впливає на здоров’я, заспокоюючи людину. А зроблені вироби є не тільки чудовою прикрасою будинку, а й подарунком зробленим своїми руками.

З бісеру можна сплести будь-який виріб: дерева з бісеру (сакури, бансай, горобини, ялинки тощо), можна зробити квіти (троянди, фіалки, дзвіночки, канни, тюльпани тощо). Проте прекрасними виглядають прикраси з бісеру.
Бісер — унікальна річ. З його допомогою можна робити гарні вишивки на одязі,  деякі практикують вишивку на тканині, потім вставляють малюнки в рамки і дарують своїм близьким і друзям — це прекрасний подарунок. Крім вишивок, можна навіть новорічну ялинку прикрасити своїми руками, зробивши оригінальні новорічні іграшки з бісеру.

Для того щоб почати займатися цим видом рукоділля багато чого непотрібно, тільки обзавестися бісером, нитками, лескою і дротом, залежно від виробу, що хочете зробити. Наприклад, при бажанні виготовити як подарунок дерево, знадобитися бісер, дріт для плетіння, флористичний папір і трохи терпіння і посидючості. А от для квітів потрібно обзавестися лескою і ще флористичним дротом, щоб робити стебла.

Деякі чоловіки і жінки, що захоплюються бісероплетінням, самостійно не тільки прикрашають свій одяг і будинок, але і роблять новорічну красуню — ялинку з бісеру схема плетіння якої не складна, зрозуміла навіть дилетанту.

Також цікаве:  Вишивка хрестиком для початківців

Взагалі історія появи бісеру йде в дуже далеке минуле. Ще в древньому Єгипті майстри бісероплетіння прикрашали одяг фараонів цими переливчастими намистинками, надаючи їй багатства, індивідуальності. Відомо також, що скіфи і сармати так само носили одяг і взуття, які були прикрашені намистинами. І це дійшло до наших днів, правда дещо в іншій формі. Зараз намистини використовуються не тільки як засіб прикрасити своє одяг і свій зовнішній вигляд, а ще як засіб зробити щось оригінальне для свого будинку, створити своїми руками красивий подарунок, відповідний до будь-якого торжества. До речі, навіть на весілля дівчата, які захоплюються бісероплетінням, виготовляють красиві весільні букети з білих троянд.

Джерело: chekmagush.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...