Весільні зачіски з фатою

Обов’язковим атрибутом весільного наряду нареченої здавна була фата: у ній дівчина завжди виглядала таємниче і загадково, як неземної краси істота, посланник небес. Під фату спеціально створювалася і зачіска. Потім фата поступилася віночками, капелюшкам і композиціям з квітів, віддаючи данину моді; зараз же знову зайняла гідне місце на красиво покладених головках елегантних створінь, що зв’язують себе узами Гіменея зі своїми обранцями.

Форма і довжина фати залежать від смакових переваг нареченої. Так, наприклад, весільні зачіски з довгою фатою найбільше підходять європейського стилю, з властивими йому чіткими лініями і строгими формами. Якщо ж ви віддаєте перевагу стилю бароко, тут більш доречною буде багатошарова фата.

Весільні зачіски з одноярусною фатою надають образу нареченої лаконічність і вишуканість з одного боку й певну млосність і насолоду — з іншого. Кріпляться вони в центрі зачіски невидимками або шпильками. Краще, якщо одношарова фата при цьому буде з досить прозорого матеріалу, наприклад, органзи або капрону, і прикрашена перлами, бісером або вишивкою.

Прекрасним доповненням до пишної весільної сукні є двох’ярусна фата, що надає вашій зачісці додатковий обсяг, особливо, якщо це зачіска з кучерявим волоссям або локонами. Перший ярус фати рекомендується приспустити на обличчя: в такому вигляді можна сміливо йти під вінець до церкви. Раніше саме так радили носити фату — це вважалося додатковим захистом від пристріту. Зазвичай таку фату кріплять в центрі зачіски за допомогою шпильок і гребінця. Прекрасним доповненням до неї буде корона або діадема.

З особливою обережністю слід підійти до вибору багатоярусної фати: мініатюрна наречена може в ній просто-напросто «потонути». Весільну зачіску найкраще в цьому разі виконати з безліччю елементів (плетінь) з волосся, можна також застосовувати і накладне волосся або шиньйони.

Також цікаве:  Зачіски з косичок: 10 способів плетіння косичок

Що й говорити, весілля — знаменна подія в житті кожної жінки, і готуватися до нього потрібно заздалегідь, до дрібниць продумавши всі деталі.

Але слід пам’ятати, що:
Одноярусна фата кілька «приземляє» наречену візуально.
Занадто щільна фата погано виглядає на фотографіях.
Під зачіску кріпиться простіша фата, без особливої ​​вишуканості. Ну а якщо фата кріпиться на зачіску, то краще, якщо вона буде більш складною і декорованої.

Джерело: Женский журнал Super-Lady.Ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...