Весільні сукні для вагітних

Наречені бувають різні: високі або мініатюрні, юні або зрілі, щасливі або дуже щасливі … А ще наречені бувають вагітні, і цим сьогодні нікого не здивуєш.

І хоча в наші дні вагітна наречена ні в кого не викликає осуду, її «цікаве становище» все ще вважається свого роду проблемою. По-перше, на весіллях наречені соромляться своїх животиків (при тому, що в інший час з гордістю їх демонструють), по-друге, лікарі не дуже схвалюють організацію весілля для пари, що чекає дитину. Мовляв, весілля — це сильний стрес, який майбутній мамі ні до чого. Ну, а по-третє, наречені переживають, що не зможуть підібрати гарні сукні для вагітних на весілля. Насправді, всі ці проблеми — надумані.

По-перше, животик ховати не потрібно: якщо термін маленький, його все одно не помітять, а якщо великий — то ховати марно. Можна лише з допомогою грамотно підібраного наряду зробити його трохи менш помітним. Краще налаштуватися на те, що наречена в положенні — це вдвічі щаслива наречена, і, високо піднявши голову, з гордістю нести свій животик!

Що стосується весільного стресу, то це теж спірне питання: багато дівчат згадують період підготовки до весілля, як один із самих цікавих і приємних моментів у своєму житті. Тим більше, якщо підготовкою до весілля займаються родичі або працівники весільного агентства, а нареченим залишається лише вибирати весільні сукні.

Скажете, що саме тут і криється основна проблема? А ось аі ні! Сьогодні сукні для вагітних на весілля не шиє тільки самий ледачий кутюр’є. У гарних салонах завжди запропонують кілька гідних королеви весільних суконь для наречених «в цікавому положенні».

Як вибирати весільні сукні для вагітних?

Фата і білі сукні для вагітних на весілля — табу? Цікаво, що багато хто все ще вважаює білий колір весільного плаття і фату символами чистоти і невинності. Якщо на наречених без животиків носії подібної ідеології ще готові терпіти білі весільні сукні з фатою, то на вагітних таке вбрання викликає у них обурення. Парадоксально, але при цьому кидання букета і зняття підв’язки, як і роздача бонбоньєрок (тобто традиції, взяті із заходу) сприймаються нормально.

Але ж це говорить про те, що традиції постійно змінюються. Якщо сліпо слідувати одним традиціям (що стосуються хоча б тієї ж фати), то й інші ритуали потрібно дотримуватися неухильно — наприклад, влаштовувати традиційні оплакування наречених ввечері перед весіллям. Однак традиції дотримуються вибірково — кому як зручно. Отже, і до білого кольору як символу невинності потрібно ставитися так само.

Також цікаве:  Моделі пальто - 140 фото

До речі, фата на цивільній церемонії одруження, а не на вінчання — це не символ, а всього лише весільний аксесуар (такий же, як «західна» підв’язка на панчосі, рукавички нареченої, сумочка, діадема і т.п.). Таким чином, якщо вагітній нареченій дуже хочеться бути у фаті, то не варто собі у цьому відмовляти.

Що стосується кольору сукні, то сьогодні з цим немає проблем: наречена має право вибрати весільну сукню будь-якого кольору. Найчастіше віддається перевага сукням пастельних тонів кремового або світло-перлового кольору, а також кольорів слонової кістки і бризок шампанського. Проте в моді і яскраві, соковиті кольори весільних суконь: сливові, яскраво-червоні, фіолетові. Вибрати є з чого, але якщо вагітна наречена хоче виходити заміж в білому, вона має право зробити це.

Сьогодні, наприклад, на Заході (а саме західні весільні традиції наша молодь активно запозичує) білий колір вважається не кольором чистоти, а кольором свята. Вибравши білу весільну сукню, наречена просто віддає перевагу ошатному, святковому варіанту. Таким чином, вирішуючи питання про біле плаття і фату, думайте не про традиції, які мають властивість змінюватися, а про власні смаки. Ви влаштовуєте весілля сучасне, а відповідно до сучасного етикету, білий колір — це колір радості, тільки і всього!

А тепер поговоримо про те, які моделі весільних суконь підходять для вагітних.

1. Перший триместр вагітності. У цей період животик, як правило, ще зовсім не помітний, тому можна вибирати будь-яку весільну сукню. Потрібно дотримуватися лише одієї умови: не приміряти сукні з жорсткими корсетами.

Плаття А-силуету для наречених з маленьким терміном вагітності

Весільне плаття з силуетом «русалка» не дуже бажано, адже в цьому випадку мається на увазі, що у нареченої повинен бути абсолютно плоский живіт, а у вагітної він може несподівано, буквально за тиждень до весілля, підрости. Вибираючи сукню заздалегідь (наприклад, за півтора місяці до весілля), враховуйте цей нюанс. Бажано взяти сукню на розмір-другий більше, а буквально за тиждень до весілля підшити в потрібних місцях.

2. Другий триместр. У другому триместрі животик вже, як правило, добре помітний, тому варто звернути свій погляд на спеціальні весільні сукні для вагітних. Найчастіше це сукні в стилі ампір — з облягаючим верхом, завищеною талією, що знаходиться прямо під грудьми, і довгою спідницею, сильно задрапірованою відразу на грудях, але спадаюча м’якими складками. Такі весільні сукні, як правило, багатошарові і хвилясті (наприклад, спідниця атласної сукні накрита зверху тонкими напівпрозорими тканинами). До речі, сукні такого силуету дуже зручні для вагітних. Талія в таких сукнях розташовується над животиком і підкреслюється широким поясом-корсажем (для вагітних це повинен бути м’який пояс).

Також цікаве:  Випускні плаття від модних дизайнерів

Сукня у стилі ампір

Весільні сукні для вагітних можуть мати і А-силует — це моделі з облягаючим верхом, злегка завищеною талією і спідницею що поступово розширюється. Тобто, по суті, це плаття-трапеція. У сукнях для вагітних розширення спідниці більш помітно. Додаткова драпірування-«шторка» з м’якої, струмуючої тканини в області живота і стегна допоможе приховати округлість.

А-силует; приховує повноту і животик

У моді сьогодні декольте. У вагітних груди на другому триместрі помітно збільшуються, тому декольте на весільній сукні буде цілком до речі. Тим більше гарний виріз, що відкриває спокусливі округлості, кілька відверне від округлості в області талії.

Не варто вибирати плаття з пишними рукавами-ліхтариками. Уникайте об’ємних драпіровок вище талії або на рівні з нею — укупі з животиком всі воланчики, рюшечки, драпіровочкі та інше в тому ж дусі зробить вас повніше. Переважніше сукні з довгими, повністю облягаючими рукавами або взагалі без рукавів. Модний нюанс — сукня з одним плечем і рукавом.

3.Третій триместр. У цей період животик вже досить великий, і в багато сукнонь, зшитих спеціально для вагітних, наречена може не «влізти». Проте є варіант: вибрати весільну сукню для вагітних великого розміру і підігнати по фігурі, зменшивши спинку, а спідницю залишивши широкою. У салоні, де продають весільні сукні для вагітних, вам нададуть таку послугу.

У цей період потрібно вибирати максимально просту весільну сукню. Силует той же, що і в сукнях для другого триместру — ампір і А-силует. Фата, звичайно, можлива, але краще обійтися без неї, щоб не перевантажувати образ. Перевантажувати можуть і великі коштовності або біжутерія — краще вибрати нитку перлів, ніж велике кольє з діамантами.

Сукня у стилі ампір для нареченої на досить великому терміні

Головне в сукні — плавність ліній і відсутність зайвих деталей і додаткових елементів. Ніяких рюшів, воланів, об’ємних квітів і т.п. Щоб плаття не було занадто простим, вибирайте наряд з красивих тканин з додатковими шарами.

Також цікаве:  Вечірні плаття: Модні деталі

Існують спеціальні наряди для вагітних, що представляють собою відверту сукню з «прогумованою» областю живота і грудей, поверх якої надіваються додаткові спідниці, накидки і т.п. Подібні моделі дорожчі. Живота таке плаття, звичайно, не приховає, але виглядати вагітна наречена буде по-королівськи!

Багатошарове плаття ампір

Рукава або довгі облягаючі, або їх взагалі немає. Плечі можуть бути відкритими, але подумайте — чи зможете ви обійтися без бюстгальтера або бюстгальтером без лямок (враховуючи, що груди на цьому терміні значно важчі).

Замість туфель можна вибрати ніжні весільні балетки — в них буде дуже зручно. Робіть акцент на обличчі, зачіскі і верхній частини плаття.

Додаткові рекомендації.

1. Якщо животик у вас невеликий, можна звернути увагу на короткі весільні сукні для вагітних — увага з живота переключиться на плечі, декольте і ноги (особливо якщо вони стрункі і довгі). До речі, багато дизайнерів зі світу весільної моди включають у свої колекції весільні сукні для вагітних в укорочених варіантах. В основному це сукні-трапеції, в яких наречені виглядають свіжо і сексуально.

2. Нареченим, які виходять заміж на великому терміні вагітності, часто радять вибирати не весільне плаття для вагітних, а стриманий костюм. Навіщо? Навіть голлівудські зірки на великому терміні виходять на червону доріжку саме в сукнях! Анжеліна Джолі під час останньої вагітності двійнятами, маючи просто величезний живіт, із задоволенням носила нарядні сукні — зрозуміло, зшиті спеціально для вагітних. Сукня — це святковий варіант, то чому наречена на головному святі свого життя повинна бути одягнена в щось повсякденне? Плаття і тільки плаття!

3. Не вибирайте круглий букет нареченої, схожий на об’ємну кульку — він тільки підкреслить округлу форму животика. Краще вибирати букетик трохи видовженої форми.

4. Якщо у вас великий термін, і ви все-таки соромитеся з’являтися в РАГСі з великим животом, не відмовляйте собі в урочистій реєстрації і в весільному платті. Запросіть до ресторану тільки найближчих людей і організуйте виїзну реєстрацію — вас розпишуть прямо в ресторані або на галявині вашого будинку.

Щастя вам, дорогі наречені!

Джерело: prazdnodar.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...