Вечірнє червоне плаття: сукні зірок

«Хм, хто ж ця дівчина в червоній сукні?» Ця думка прожогом пронесеться в голові навіть у тих людей, хто з вами давно знайомий.

Якщо вас ще долають сумніви — одягати червону сукню або замінити її чимось не настільки яскравим, — постарайтеся правдиво відповісти на питання: чи готові ви сьогодні бути в центрі уваги?

Червона сукня кардинальним чином змінить поведінку — ви станете більш розкутою і впевненою в собі, червоне плаття здатне змінити навіть ставлення до чоловіків — вони обернуться об’єктами кокетства, в той час як ви легко станете для них предметом захоплення.

Додамо, що в деяких ситуаціях червоне плаття немов відображає внутрішній стан своєї власниці: внутрішню силу, готовність швидко і правильно приймати будь-які рішення, переконаність у своїй сексуальній привабливості. В інших випадках червоне плаття може зіграти роль психологічного щита, коли в житті затяглася чорна смуга. Ні, справжня жінка не опустить руки, цілком навпаки! Не довго думаючи, вона візьме ситуацію під повний контроль, організовує вечірку з приводу чи без і одягне червону сукню. І ось воно, зустрічайте — червоний початок самої білої і найщасливішою смуги в житті!

Аксесуари до червоної сукні: туфлі, прикраси

Підбирати туфлі до червоної сукні слід чорних, сріблястих чи золотистих кольорів. Можна віддати перевагу і червоним туфлям, дещо відмінним по відтінку від самого вбрання. Сумочка може бути в тон взуття чорною (безпрограшний варіант в будь-якому випадку!), сріблястою або золотистою.

Прикраси до червоної сукні необхідно вибирати дуже обережно, оскільки вонао сама по собі дуже яскрава і часто декорована різними аплікаціями, драпіруванням, стразами або паєтками. Якщо ви уважно придивитеся до «зоряних» фото червоного плаття, то помітите наступну тенденцію: знаменитості рідко одягають прикраси на шию, а от браслети і сережки — найрізноманітніші!

Також цікаве:  Мода весна - літо! Фото весняно-літніх модних тенденцій

Червона сукня 2011

Ну і наостанок, дорогі наші пліткарки, помилуємося на модні червоні сукні 2011 року, якими вже у всю балують себе знаменитості. Милуємося, але не забуваємо, що ми з вами краше, сексуальніше та привабливішим будь-якої зірки. Ми — земні і поруч зі своїми чоловіками!

Вечірнє червоне плаття 2011 на фото:

Кемерон Діаз і Кері Малліган вибрали довгі червоні сукні.

Мерайя Кері та Христина Хендрікс також вибрали довгі червоні сукні, але з асиметричним рукавом.

Джуліанна Мур і Діана Крюгер у коротких червоних сукнях.

Джерело: spletnicam.ru

Автор: Ольга Якубович

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...