Вечірні плаття для особливих випадків!

Чи часто Ви ловите на собі захоплені погляди чоловіків? Замислились? А як часто хотіли б помічати такі погляди? Відповідь очевидна. Це легко і найпростіше зробити, коли Ви «у всеозброєнні». У цьому Вам допоможе красиве, зшите по фігурі вечірне плаття, яке підкреслить всі достоїнства Вашої фігури, а недоліки сховає від сторонніх очей. А вже привід надіти вечірне плаття завжди знайдеться. Будь то випускний бал, корпоративна вечірка, посиденьки в барі / кафе з подругами, похід у театр, на вечірку в клуб або, просто, домашнє свято у друзів.

Що обов’язково має бути в гардеробі у абсолютно кожної Леді в 21 столітті:

Перше — елегантне чорне вечірне плаття.  Його найпростіше доповнити яскравими аксесуарами на Ваш смак, наприклад, червоним клатчем або масивним браслетом з кольорових каменів.

Ну, а якщо потрібно стати справжньою принцесою на Випускному Балу, така подія трапляється лише раз в житті, тоді, просто, не обходимо шикарне, пишне плаття на криноліні. Або ж вибрати повноцінне довге вечірнє плаття «в підлогу», щоб підкреслити свою фігуру і візуально витягнутися, не забувши, звичайно, про підбори.

Вечірне плаття ідеально підійде, якщо Ви збираетесь на корпоративну вечірку, або на пізню вечерю, побачення, святкування Нового року або на весілля друга / родича. Воно може бути легковажним, або в міру суворим. Воно повинно говорити за Вас, про що Ви думаєте, чого бажаєте в даний момент, тут і зараз.

Плаття для коктейлю, це універсальна річ. Коктейльне плаття допоможе виглядати Вам стильно, не дуже офіційно, і не надто помпезно на будь-якому святі чи офіційному прийомі.

Джерело: moda-blog.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Також цікаве:  Модне взуття осінь-зима
Загрузка...