Взуття на весну — модні тенденції!

Для того щоб весна не застала вас зненацька, пропонуємо вже сьогодні ознайомитися з модними тенденціями і дізнатися нарешті що ж таке модне взуття, весна  нагряне зовсім скоро!

Взуття весна вибирає бантики і стрічки

Весною ми стаємо легковажніше і довірливіше. А взуття іноді вибираємо під стать настрою думок.

Для ніжних, романтичних, і просто спокусливих штучок модне взуття прикрашене стрічками,  витонченими бантиками і виглядає супержіночно!

Взуття весна: танкетки, сабо і платформа

Схоже, платформа і туфлі на танкетці а також взуття на дерев’яній підошві — сабо повертаються в моду, потіснивши милі чоловічому погляду туфлі на шпильках.

Взуття весна: переплетення

Наступною весною модне взуття буде суцільно і поруч з тонких ремінців, мотузочок і шнурочків.

Взуття весна: кнопки, пряжки і заклепки

Стиль мілітарі або просто треш, кому — що. Якщо ви обожнюєте всякі різні залізяки, імітацію ремінців на взутті, то ці модні тенденції взуття для вас!

Взуття весна: більше кольору!

Модне взуття весною вражає строкатістю кольорів. Тим, хто ніяк не може розлучитися з монохромними забарвленнями, доведеться зробити нелегкий вибір. У моді босоніжки, туфлі і навіть чобітки з різнокольорових деталей.

Смугасте взуття — готуємося до моря!

Велика кількість білого одягу і взуття в смужечку — незмінні ознаки весняно-літніх колекцій, що нагадують про те, що море, сонце і довгоочікувана відпустка чекають нас вже не за горами!

Джерело: fashionly.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Також цікаве:  Плаття з газет
Загрузка...