Вибір весільного плаття

Кожній жінці притаманно бажання мати привабливий зовнішній вигляд. Всі ми знаходимося в постійному прагненні прикрасити себе, витрачаємо на це багато часу, сил і грошових коштів. Однак у житті кожної з нас настають дні, в які хочеться бути найкрасивішими, затьмарювати своїм виглядом всіх жінок. До таких моментів відноситься день народження, Новий рік, і, звичайно ж, весілля. Це день, під час якого кардинально змінюється життя, адже замість молодої вільної і легковажної дівчини з’являється серйозна заміжня дама.

Важливим елементом весільної церемонії для кожної жінки є її весільне плаття, тому до вибору його, як правило, ставляться дуже серйозно. Пам’ятайте, що вибір весільного плаття — це тривалий і дуже виснажливий процес, вам навряд чи вдасться впоратися з цим за пару тижнів до весілля, тому приступайте до пошуку якомога раніше.

Якщо ви хочете придбати приголомшливий наряд за порівняно недорогою ціною, вам доведеться витратити час. Виділіть кілька повних днів на відвідування всіх весільних салонів вашого міста. Збираючись у весільний салон, залиште на обличчі мінімум косметики, краще обійтися без помади, рум’ян і тонального крему, щоб у процесі примірки не забруднити плаття. Візьміть із собою одну або двох подружок, у чиїх смаки ви впевнені, і кому можете довіряти. Також вам знадобиться список адрес всіх салонів, фотоапарат і гроші на заставу. Відразу визначите для себе, плаття яких фасонів вас цікавлять, так як це значно звузить пошук.

Пробігаючи по салонах, не вважайте негожим відразу говорити продавцям-консультантам приблизну суму, яку ви можете витратити на плаття. До речі, зазвичай у весільних салонах продаються та здаються напрокат і ошатні дитячі плаття, тому якщо на вашому святі будуть чарівні малятка, повідомте їх мамам адреси найкращих, на ваш погляд, магазинів.

Також цікаве:  Плаття в стилі ретро: 88 варіантів на фото

Не соромтеся міряти всі плаття в магазинах, які вам подобаються, фотографуйтеся в кожному з них, щоб у вас була можливість подивитися на себе в тиші і спокої, далеко від усякої суєти. Якщо ви відчуваєте, що ідеально виглядаєте в якомусь платті, надягніть на себе супутні аксесуари, щоб отримати закінчений образ.

Варто зауважити, що якщо ви вже вибрали те саме весільне плаття, в якому маєте намір блищати, не спокушайте долю, не заходьте більше у весільні салони, щоб не сіяти сумніви у своїй душі. Пам’ятайте, що весілля — це яскрава і щаслива подія, тому намагайтеся отримувати максимум задоволень від усього, що пов’язано з ним.

Джерело: 4women.su

Переклад українською:  4lady.in.ua

Загрузка...