Випускні сукні

Випускний бал – це важлива подія яка запам’ятається на все життя, щоб спогади були приємними, та вражаючими до цієї події слід готуватися заздалегідь і почати необхідно з вибору вишуканої випускної сукні. Для кожної дівчини вибір вбрання важлива справа, по перше сукня має вам личити, за фасоном, стилем, кольором і має відповідати теперішній моді. Випускні сукні зможуть задовольнити самі високі вимоги і поможуть створити самий вражаючий образ.

Випускна сукня: облягаюча та довга

Довге та облягаюче пляття — це класика, яка ніколи не покидає підмостки моди. Вони в моді, але слід уважно обирати довге плаття, воно личить не усім, тільки дівчатам з майже ідеальною фігурою.

Модні кольори: золотий, червоний, сірий, синій, чорний.
Модні деталі: пишні оборки, деталі з прозорої тканини, оголене плече, або навпаки, один довгий рукав, асиметричні вирізи, вишивка, камінці, паєтки.

Модний силует: вузька сукня, майже до підлоги, пляття зі спідницею до підлоги, годе від коліна.

Випускні сукні: пишні і довгі

На підмостках моди є інший класичний варіант випускного плаття – пишне довге плаття. Воно актуальне і для випускного вечора, особливо гарно виглядають пишні довгі плаття з модними корсетами, котрі знову в моді.
Модні кольори: кремовий, сірий, винний, насичений рожевий, ніжно рожевий верх та блакитний низ, рожевий верх та фіолетовий низ, класичний чорний з червоним.
Модні деталі: багатошарова спідниця, оборки з легких тканин, численні дрібні та одиничні великі, відкриті плечі, пройма на одне плече, великий декоративний акцент на боці на лінії переходу корсета в спідницю, корсет.
Модний силует: класична талія можливо занижена, спідниця від талії плавно перетікає до дуже широкого низу сукні або просто дуже пишна спідниця.

Також цікаве:  Шифонові сукні

Випускні плаття : довгі і хвилясті, розкльошені

Випускні сукні супермодні, особливо для створення най романтичнішого образу. Немає нічого кращого та захоплюючого чим довгі розкльошені сукні, особливо з легких струмуючих тканин: атласу, шовку, шифону.

Модні кольори: білий, сірий, сіро-блакитний, синій, чорний, абстрактні принти, яскраві квіткові.
Модні деталі: плиссированний атлас чи шифон, короткі рюші по спідниці, рюші вверху сукні, багатошарова спідниця, вишивка, пройма на одне плече, переплетіння тканин в області талії чи на грудях, тонкий чи широкий пояс з тканини компаньйона чи з тієї самої тканини, що і плаття.
Модний силует: розкльошена спідниця до підлоги, верх по фігурі

Випускна сукня : коротка

Короткі випускні плаття зручні і практичні. Багатий вибір коротких суконь від законодавців моди представленні на ваш розсуд. Обирайте і судіть самі.
Модні кольори: сріблястий, золотий, червоний, чорний, сірий, фіолетовий, рожевий, бузковий, пастельні тони блакитного, тваринні принти.
Модні деталі: повітрянні шлейфи, тонюсенькі ремінці, вставки з тканин іншого кольору і фактури або прозорі, пройма на одне плече,асиметричний низ, горизонтальні складки, великі декоративні елементи з тканини, квіти, волани, рюші.
Модний силует: вузьке плаття-міні без бретелей чи навпаки з довгими рукавами, підставними плечима, вузьке плаття до коліна чи трішки вище коліна з відкритим верхом, коротке пишне плаття довжиною нижче коліна чи до коліна.

Випускне плаття має бути красивим, модним і ідеально сидіти на фігурі. Ваш випускний вечір має запам’ятатися на усе життя, грандіозністю події та вишуканим вбранням. Знайдіть своє випускне плаття та насолоджуйтесь враженням яке справляєте на оточуючих.

Випускні плаття: фото


Підготувала Софія спеціально для сайту 4lady.in.ua

Використані матеріали Super-Lady.Ru

Загрузка...