Вироби з бісеру своїми руками: Ваза з малюнком

Якщо вам подобаються вироби з бісеру, а самі ви тільки робите перші кроки в цьому рукоділлі, ви можете виконати цю вазу з малюнком. Модель не складна, і під силу навіть початківцям.

Матеріали, необхідні для виконання виробу: бісер № 10 червоного, темно-сірого, білого кольорів, жорсткий дріт, ксерокопія малюнка, збільшена до необхідного розміру.

Опис роботи над вазою.

Вибираємо вподобану нам картинку (рис.1). Вона повинна мати чіткий контур і не містити дрібних деталей. Масштабуємо картинку до потрібного розміру. Плетемо верхню частину рамки в техніці «квадратний» палять за схемою № 1.

Довжина джгута дорівнює обхвату верхній частині вази. На похилій площині зафіксувати картинку скотчем. У верхній частині картинки прикріпити виплетені «квадратний» джгут. Нанизуємо нитки з бісером відповідно до нашого малюнком за схемою № 2.

Верхня частина нитки з нанизаним бісером закріплюється на нижній частині джгута. Закінчивши набір ниток картинки, з’єднайте кінці джгута в кільце. Сплетіть джгут, Дайна якого відповідає обхвату дна вази. З’єднайте його в кільце і закріпіть на дні вази (двостороннім скотчем). З нижнім кільцем нитки не закріплені — спадаючі нитки.

Джерело: biserart.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Також цікаве:  Вишивка гладдю: Майстер-клас з фото
Загрузка...