Грецькі зачіски

Грецький стиль в зачісках вже давно завоював свою популярність серед представниць прекрасної половини і не втрачає її вже багато років. Завжди актуальні шикарні локони, високі і об’ємні зачіски і романтичний стиль. Все це присутнє у багатьох грецьких зачісках, що і є їх відмінною рисою.

Зачіски в грецькому стилі є універсальними. Їх можна робити як на урочистий випадок, так і на кожен день. Тим більше що нічого понад складного в процесі їх створення немає.

Варіантів грецької зачіски дуже багато. І, завдяки такій різноманітності, кожна модниця може підібрати для себе найбільш підходящу зачіску. Давайте розглянемо деякі способи створення цих творів мистецтв.

Грецькі зачіски: варіанти

Для початку підготуємо волосся для створення нашого твору мистецтва. Накрутимо їх так, щоб вийшли пружні локони з усіх прядок. Далі починаємо творити.

Скрутіть волосся з обох сторін в джгути по напряму від обличчя до потилиці, з’єднайте їх і закріпіть красивою шпилькою. Решта  волосся чарівними локонами буде спадати на плечі, що додасть вишуканості зачісці.

Прекрасно виглядає зачіска, створена на основі коси, що обрамляє обличчя. Для цього береться прядка волосся над рівнем вуха і за принципом колоска плететься до наступного вуха, потім під волоссям закріплюється шпилькою. Решту можна зібрати в пучок або хвіст.


Подібним способом можна створити і іншу зачіску, тільки замість однієї коси заплетені дві, починаючи від центру.


Найпростіший спосіб створення грецької зачіски — це зібрати волосся в пучок. При цьому залишити вільними деякі локони.

Часто основним елементом грецької зачіски є хвіст. Його можна зробити так, щоб він у вигляді фонтану височів на голові, а шикарні спадаючі локони прикрашали обличчя.

Також цікаве:  Вечірні зачіски зірок Голлівуду з фото

Дуже ефектно і святково виглядає зачіска, створена за допомогою шпильок і прикрашена гарним декором, наприклад живими квітами або дорогими шпильками. Для цього необхідно злегка фіксувати пасма, щоб хвіст або пучок були дуже вільними, а локони легко спадали. Можна обійтися без хвоста і пучка, просто присобравши волосся в довільному порядку. Дана зачіска ідеально виглядає на довгому волоссі.

На основі коси можна створити ще одну зачіску. Просто зберіть волосся в пучок і обмотайте його косою, при цьому залиште вільними деякі пасма у обличчя. До речі, косу можна використовувати штучну. Головне, щоб вона відповідала вашому волоссю.

Локони можна зібрати в хвіст на боці, на потилиці або на маківці, при цьому оформити зачіску вільними пасмами.


Чудово виглядають безліч кісок, заплетених від чола і зібраних на потилиці.

Грецькі зачіски: прикраси

Аксесуари для волосся допомагають створити неповторний образ і підкреслити важливість події, для якої був створений даний шедевр перукарського мистецтва. Найчастіше грецьку зачіску прикрашають великими або дрібними шпильками (з каменями або стразами), стрічками, обідками і навіть живими квітами. Все залежить від випадку, настрою і переваг. Але головне не перестаратися і не допустити перевантаження прикрасами і без того багатої зачіски.

Грецькі зачіски: фото

Джерело: o-volosah.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...