Зачіска бант з волосся: зробити простіше простого — Фото і Відео

Зачіска «Бант» по праву стала носити ім’я однієї із найбільш стильних і модних. Вона не вимагає яких-небудь додаткових аксесуарів і виглядає цілком самодостатньо. Зробити таку зачіску зовсім нескладно, головне «набити руку».

Як зробити бант з волосся

Як зробити бант з волосся

Різноманіття варіантів зачіски дозволяє вибрати варіант, який буде вам до лиця. Зробити бант із волосся можна: на потилиці, на маківці, змістити злегка убік від центру. Якщо вам потрібна зачіска в діловому стилі, виконайте її на потилиці, чолку при цьому укладіть злегка набік, зробивши її ідеально гладкою. Досить багато варіантів зачіски і для виходу в світ.

Отже, пропонуємо вам один з варіантів зачіски бант, Вам знадобиться:

  • шпильки
  • дві гумки
  • лак для волосся (краще використовувати сильної фіксації)
  • крокодильчики або невидимки

Якщо ваше волосся хвилясте від природи, слід скористатися праскою для їх випрямлення.

Якщо ваше волосся занадто тонке і негусте, бажано їх попередньо накрутити, використовуючи великі бігуді, щоб зачіска вийшла більш об’ємною. Однак кучері повинні вийти не занадто пружними, вам просто потрібно створити легку хвилю.

Як зробити бант з волоссяЯк зробити бант з волосся

Як зробити бант з волоссяЯк зробити бант з волосся

Як зробити бант з волоссяЯк зробити бант з волосся

Як зробити бант з волоссяЯк зробити бант з волосся

Як зробити бант з волосся: покрокова інструкція

Отже, Крок перший. У тім’яної зоні виділіть трикутник (він повинен мати вигляд букви V), який буде захоплювати чолку, і частину волосся скроневої частини голови. Щоб отримати додатковий обсяг накрутіть ці прядки на великі бігуді.

Крок другий. Решту волосся слід зібрати невисоко на потилиці. Перед тим, як приступити безпосередньо до створення зачіски, на руки потрібно нанести віск або гель. Це необхідно для того, щоб при виконанні зачіски волосся не розсипалися, і зачіска вийшла акуратною. Візьміть верхню прядку з хвоста і закріпіть її гумкою над хвостом, щоб вона не заважала вам.

Крок третій. За допомогою ще однієї гумки хвіст ще й внизу. Волосся, розділіть на дві однакові частини (від першої до другої гумки). Сформуйте акуратний бант, зафіксувавши його внизу шпильками. Кінці що залишилися також розділіть на дві частини і заховайте їх у правій і лівій половинці банта (бажано кінчики попередньо начесати, для того, щоб бант придбав додатковий об’єм).

Крок четвертий. Щоб зробити між двома його половинками «перемичку», візьміть прядку, яку ми залишили (крок другий) і, закріпивши її двома невидимками, покладіть її посередині банта. Зафіксуйте знизу, сховавши кінці, що залишилися.

Крок п’ятий. Прядки з боків (у скроневій зоні) скрутіть в нетугий джгут, і закріпіть його шпильками, сховайте під бантом.

Крок шостий. Укладіть чолку, зробивши легку хвилю. Зафіксуйте прядки невидимками, а також лаком сильної фіксації. Після закінчення 5-10 хвилин, можна акуратно зняти невидимки.

Як зробити бант з волосся

Як зробити бант з волосся

Як зробити бант з волосся

Як зробити бант з волосся

Як зробити бант з волосся: відео

Також цікаве:  Випускні зачіски і макіяж - зоряні ідеї

Зачіска бант готова! Ви — чарівні! Таким же чином, трохи поекспериментувавши можна зробити різні варіанти цієї зачіски.

Джерело: ona-znaet.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...