Зачіска для дівчинки: Коса навколо голови

Коса плететься навколо голови , прибираючи волосся з лоба. Якщо ви хочете відростити чолку, то ця зачіска допоможе прибрати її з очей. Кругова коса може заплітатися як на короткому, так і на довгому волоссі. Мінімальна довжина волосся становить 10 сантиметрів.

Для того, щоб косу було плести зручніше, волосся краще намочити, але добре прочесати їх потрібно сухими, тому що мокре волосся легше травмується. Для розчісування волосся використовуйте дерев’яний масажний гребінець, або гребінець з антистатичним покриттям. Для відділення зон плетіння, вам знадобиться гребінець з довгим хвостиком.

Гребінцем з хвостиком, розділіть волосся на 4 рівних частини , розчешіть. Кожну частину зберіть резинкою або шпилькою, щоб волосся з різних частин не плуталися між собою.

Починайте плетіння кругової коси з правого заднього квадрата. Для цього відокремте широку, але тонку прядку волосся.

Розділіть її на три рівні частини , ці прядки будемо називати основними або робочими. Вирівняйте їх так, щоб не було півнів, нехай вони рівно лягають на пальці і не стовбурчаться.

Візьміть ліву основну прядку і схрестіть з середньою так, щоб ліва прядка пройшла по верху. Беріть прядки, щоб не залишалося півнів, під час плетіння, вирівнюйте волосся руками. Це дуже важливо. Якщо волосся буде вибиватися з коси, зачіска буде виглядати неохайно. А хіба маленькі принцеси бувають неохайними?

Тепер перетніть праву робочу прядку і середню, яка до цього була зліва, знову ж таки, права прядка проходить над середньою.


Починаємо додавати додаткові прядки до основних . Відокремте справа тоненьку прядку і додайте до правої основної прядки. Додаткові прядки беріть паралельно переплетення основних.

Додайте додаткову прядку і до лівої основної.

Тепер починайте переплетення . Ліву прядку схрестіть із середньою і пропустіть під правою, потім до середньої,  справа додайте додаткову прядку, схрестіть з середньою, до лівої робочої прядки додайте додаткову прядку і знову схрестіть з середньою. Середня прядка завжди виходить внизу. Виходить почергове додавання прядок і переплетення.

Плетіть так, щоб в результаті вийшла коса по рівному колу, щоб не було «гірок».

Коли вплете все волосся з першого сектора, розпускайте другий і продовжуйте плетіння так само.

Коли закінчите плести другий сектор — розпускайте третій і продовжуйте плетіння.

Коли все волосся з четвертого сектора будуть вплетені, доплетіть волосся як звичайну косу і покладіть поверх, сховавши кінчик під вплетені прядочкі. Закріпити косу можна шпильками або гарною шпилькою.


Кругова коса плететься досить швидко . Цілком можна встигнути заплести її доньці перед походом в гості. Плетіння займе від 10 до 20 хвилин, в залежності від довжини волосся і вашої вправності.


Цю зачіску цілком можна доповнити і другою косою, але для цього доведеться виділити коло в центрі голови, так само розділити на 4 частини і почати плетіння з нього. Після того, як ви розпустете косу, вийдуть чудові локони.

Джерело: o-volosah.ru

Автор: Ольга Мазаєва

Переклад українською: 4lady.in.ua

Також цікаве:  Грецькі зачіски: 35 найкращих варіантів
Загрузка...