Зачіска ракушка: Як зробити ракушку на Фото і Відео

Елегантна зачіска ракушка , за формою нагадує чи то валик,  чи банан, чи то подарунок моря. У класичному варіанті французький пучок ідеальний для урочистих заходів, а в багатьох інших іпостасях цілком доречний для дому, офісу або занять спортом.

Кому підходить зачіска ракушка

Зачіска ракушка робиться на волосся довге або середньої довжини будь-якої товщини і об’єму, але бажано на пряме або випрямлене кучеряве. Тільки на гладкому волоссі вдасться реалізувати таку просту і одночасно складну зачіску, як французький пучок. Незважаючи на те, що виконується вона швидко і нескладно, для отримання ідеальної і міцної ракушки доведеться довго тренуватися і набивати руку, перепробувати різні засоби для укладання та аксесуари для її фіксації. Французький пучок робить силует стрункіше і вище, шию — тонше і довше, а образ — жіночніше.

Зачіска ракушка: як зробити

Інструменти : велика щітка з натуральної щетини, невеликий гребінець, гребінець з довгим кінцем, шпильки і невидимки, мус або пінка й лак для волосся.

Перша необхідна для ретельного розчісування, друга — для вирівнювання поверхні зачіски, третя — для коригування прядок, аксесуари — для фіксації, засоби — для закріплення зачіски.

Дії : перед укладанням волосся слід злегка намочити або покрити пінкою (мусом), щоб вони добре лягали . Далі їх необхідно ретельно прочесати в напрямку потилиці. Зберіть волосся на потилиці в кінський хвіст, потім почніть його від підстави закручувати (напрям значення не має). Переміщайте руку по хвосту від заснування у міру того, як він загортається в пучок. Коли залишиться вільним кінчик, продовжуючи його закручувати, заправте хвостик під ракушку. Неслухняні впрядки можна підкоригувати гребінцем з довгим кінцем або дрібним гребінцем. Отриману зачіску зафіксуйте шпильками і лаком. Якщо є чолка, то в залежності від густоти і довжини її можна залишити, заправити за вуха або об’єднати з зачіскою, заплітаючи в ракушку.

Варіації зачіски ракушка


  • Класичний варіант ракушки відомий давно і багатьом може здатися нудним або занадто суворим. Тому сьогодні можна зустріти різні варіації на тему французької пучка.
  • Для вечірньої зачіски можна його зібрати з декількох прядок. Для романтичного образу можна вільні прядки закрутити і викласти з них квітку, вісімку, завитки або бант у шва ракушки.
  • Для повсякденного носіння підійде зачіска ракушка , яку зібрали недбало. Вона розпатлана і грайлива за рахунок вільних прядок. Залишений на огляд хвостик також створить невимушений образ.
  • Володаркамнегустого  волосся  стилісти радять робити об’ємну ракушку з начосом .
  • Пожвавити французький пучок здатні яскраві і екстравагантні аксесуари — заколки, квіти, стрази, бантики і пр.


Зачіска ракушка зручна для будь-якого приводу. Її досить просто виконати розпатланою, щоб носити щодня. Однак по важливих випадках для створення класичного французького пучка краще звернутися до професіоналів, щоб він, випадково розвалившись, не зіпсував вам святковий настрій.

Зачіска черепашка: як зробити (відео)

Також цікаве:  Зачіски для дівчат на 1 вересня: Фото і Відео

Джерело: o-volosah.ru

Автор: Анна Серебрякова

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...