Зачіски для дівчат — підлітків

У підлітковому віці дівчатка стежать за своєю зовнішністю дуже ретельно. В цей час вони вже не покладаються на смак матері, а продумують свій стиль самі. Це стосується і зачісок. Дівчатка гортають модні журнали, знаходять безліч варіантів зачісок в Інтернеті, радяться з подругами. Але мама може все ж допомогти дочці, підібравши для неї будь-яку стильну зачіску. Для цього потрібно рахуватися зі смаком і уподобаннями дівчинки.

Зачіски для дівчат -підлітків: яку вибрати?

Щоб вибрати відповідну зачіску, необхідно визначитися зі стрижкою. Багато підлітків вважають за краще короткі стрижки . З одного боку це добре — за такою стрижкою легко доглядати. З іншого — на основі такої стрижки можна зробити менше варіантів різних зачісок.
Дочка вирішила відрощувати волосся? Тоді проблем з вибором зачіски взагалі не буде.
Якщо хвостики або коса дівчині не до душі, можна запропонувати їй безліч варіантів різних плетінь. Також їх можна по-різному підколювати симпатичними заколочкамі, створюючи ще більше зачісок. Такі варіанти тим більше добре підходять для школи , що дозволяють завжди виглядати стильно й акуратно.


Серед плетінь найбільшою популярністю у дівчаток-підлітків користуються колоски або півколоскі. Ці прості, але в той же час гарні зачіски, які можна прикрасити стильними шпильками, «крабиками», гумками, шпильками.
Підбирати зачіску для дівчинки можна також залежно від того, куди вона направляється в даний момент. Приміром, якщо вона зібралася на заняття танцями або в спортивну секцію, в якості зачіски будуть добре виглядати шишечка або кошик з коси. Для урочистих подій підійдуть зачіски з локонами або кучерями.


Якщо у вашої дочки волосся середньої довжини , і вона не може собі дозволити деякі варіанти плетінь — не біда. На такому волоссі також можна зробити безліч зачісок. Особливо, якщо це зачіски з чолкою. Досить укласти волосся і чолку за допомогою фена і круглого гребінця, зім’яти їх руками, змоченими мусом, скропити лаком, зачіска готова.

Знову ж таки, на такому волоссі добре виглядатимуть кучері. Ще один варіант: укладіть волосся, як звичайно, зробіть проділ зигзагом , а передні прядки зафіксуйте з боків шпильками, невидимками або заправте їх за вуха.


Але, наскільки б ваша дочка не хотіла здаватися дорослою, від деяких дорослих зачісок їй варто все ж відмовитися. Дуже вигадливі і хитромудрі зачіски з безліччю додаткових деталей будуть виглядати на дівчатках-підлітках просто безглуздо. Зачіски для дівчаток повинні уособлювати собою молодість, безпосередність, легкість.

Зачіски для дівчаток-підлітків фото

Джерело: o-volosah.ru

Автор: Ірина Гоянюк

Переклад українською: 4lady.in.ua

Також цікаве:  Модні зачіски: повернення до ретро стилю
Загрузка...