Зачіски для дівчат на 1 вересня: Фото і Відео

Підготовка до першого вересня вимагає не тільки фінансових витрат, але і фантазії, як від батьків, так і від самих школярів. Особливо важливо ретельно підготуватися дівчаткам. Адже вони як ніхто інший прагнуть бути найкрасивішими на святі. І головне, про що необхідно подумати — це зачіска.

Зачіски для дівчат на 1 вересня для короткого волосся

Багато школярок воліють носити короткі стрижки . Це і стильно і дуже зручно. Такі стрижки можна прикрасити на День Знань яскравими обідками. Крім того в хід підуть засоби для укладки, за допомогою яких вийдуть оригінальні начісування, гладкі укладки або ж легкі завитки. Ще однією окрасою для короткого волосся стане розкішна заколка з каменями, стразами або стрічкою.

Зачіски для дівчат на 1 вересня для середнього волосся

Найчастіше зустрічаються у школярок волосся середньої довжини, для яких передбачено стилістами безліч зачісок. Це і пружні локони, косички різних плетінь. Довжина волосся на рівні плечей або нижче має можливість плетіння французької коси в різному напрямку. Така зачіска може бути прикрашена різними стрічками, вплетеними всередину.


Чудово прикрашають зачіску квіти. Це ймовірно найголовніший аксесуар на свято 1 Вересня. Просто вплетіть живі квіточки в косу чи локони. Також можна використовувати квіти, зроблені власноруч з тканини, наприклад.


На перше вересня прийнято одягати білий одяг або включати елементи білого. Тому, щоб прикрасити волосся, можна використовувати атласну стрічку білого кольору або ж банти, обідки, пов’язки на голову та ін. Сьогодні дуже популярною є зачіска з елементами шнурування, яка створюється шляхом вплетення у волосся вузької стрічки.

Зачіски для дівчат на 1 вересня для довгого волосся

І нарешті, поговоримо про довге волосся, які по суті вже є чудовою прикрасою дівчини. З таким волоссям можна творити самі незвичайні святкові зачіски. Дуже ефектні в даному випадку коси у всьому своєму різноманітті. Французька коса буде виглядати чарівно, якщо виконати її елементами декору. У таку косу можна вплітати різні стрічки і банти.


Відмінно буде виглядати вивернута французька коса . Така зачіска незвичайно виглядає на довгому волоссі будь-якої густоти. Вона ефектна за рахунок свого обсягу. Таку косу можна легко прикрасити стрічкою білого або рожевого кольору, а також зафіксувати красивою гумкою з декором або шпилькою.


Коса риб’ячий хвіст також буде доречна на свято 1 Вересня. Дуже красиво виглядає ажурна коса, яка плететься досить слабо з витягнутими петельками. Її можуть прикрасити квіти, заколки, обідки або пов’язки.


Існує безліч різних видів косичок та інших зачісок на 1 Вересня: джгути, пучки, локони, високі зачіски і кожна з них може зробити з школярки справжню принцесу. Залишилося тільки вибрати одну з усього різноманіття. Бажаємо успіху в підготовці до Дня Знань.

Фото зачісок для дівчат на 1 Вересня


Зачіски для дівчат на 1 вересня: Відео

Також цікаве:  Весільні зачіски (фото)

Джерело: o-volosah.ru

Автор: Ольга Кікляр

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...