Зачіски на випускний для королеви балу

Випускний вечір — це важлива подія. Готуватися до такої події, природно, потрібно ретельно. Ідеальним має бути все: від макіяжу і зачіски до одягу, аксесуарів та взуття. Адже фотографії з випускного будуть колись переглядати ваші діти і онуки.

Підходити до вибору зачіски потрібно грунтовно. Якщо для хлопця укладання може полягати лише в митті волосся і сушці феном, дівчата ставляться до вибору зачіски більш уважно. Адже необхідно врахувати всі необхідні нюанси.

Вибір зачіски на випускний

Починати готуватися до випускного балу необхідно заздалегідь — хоча б за три-чотири тижні. Врахуйте, що зачіска повинна гармоніювати навіть з вашим характером, а не тільки з сукнею і макіяжем. Вона також не повинна приносити вам ніяких незручностей. Адже випускний вечір, як відомо, потім переходить в ніч, а потім і зовсім — в ранок. Тому зачіску на випускний потрібно продумати так, щоб ви змогли вільно рухатися. Зауважте, що деякі зачіски, які демонструють моделі на фотографіях в журналах, насправді можуть бути дуже незручними і розпадатися при найменшому русі.

Хочете знайти відповідну зачіску на випускний? Погортайте спеціалізовані журнали, подивіться фото в Інтернеті. При цьому звертайте увагу на тип обличчя моделі. Якщо він схожий на ваш, значить, зачіска напевно вам підійде.

Зачіски на випускний: овальне обличчя

Власницям овального обличча турбуватися майже нема про що, адже їм йдуть практично будь-які зачіски: з закритими і відкритими вухами, низькі, високі, асиметричні, симетричні.

Зачіски на випускний: кругле обличчя

Якщо у вас обличчя кругле, постарайтеся його візуально подовжити за допомогою зачіски. Вам підійдуть зачіски з чубчиком, а от зачіски округлої форми або з зачесане назад волосся не дуже добре виглядатиме.

Також цікаве:  Коса з чотирьох прядок: Як плести Фото і Відео

Зачіски на випускний: квадране обличча

Дівчатам з квадратним обличчям краще звернути увагу на повітряні, легкі зачіски, які обрамляють овал обличчя. Чубчик підійде довжиною до брів, густий. Постарайтеся, щоб найширша (об’ємна) частина зачіски збігалася з лінією брів, поступово звужуючись до скул. Розпущене довге пряме волосся не підійде, як і сильно короткі стрижки з відкритими вухами. Намагайтеся також не піднімати з чола волосся.

Зачіски на випускний: трикутне обличчя

Власницям трикутного обличчя добре підійдуть зачіски, в яких сама широка частина знаходиться трохи нижче мочок вух. Чубчик може бути густий і доходити навіть до лінії брів. Бажано, щоб зачіска була зроблена так, щоб кінчики вух були злегка покриті волоссям. Якщо волосся у вас довге, можна зробити високу зачіску, зачесати бічне волосся назад, а чубчик зробити густий.

Зачіски на випускний (фото)

Джерело: Женский журнал Super-Lady.Ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...