Зачіски: модні хвости, пучки і начоси

Новий сезон завжди несе в собі свіжі модні тенденції, які відображаються не тільки в одязі, але і в зовнішності в цілому. Таким чином, мода диктує нам які зачіски носити. І ми, як не дивно, беззаперечно їй покоряємося. Адже жінці завжди хочеться бути на висоті і мати зв’язок з модою.

Зачіски: легка недбалість

Легка недбалість у зачісках тільки вітається в новому сезоні. Незважаючи на довжину волосся, кожна дівчина зможе створити неповторний образ з начосом, кісками або пучком.

Причому такі зачіски не слід робити ідеальними. Щоб бути в моді, варто зробити зачіску «на швидку руку». Зробивши начісування на маківці, просто зберіть волосся в хвіст або пучок, таким чином, вийде ефектна модна зачіска.

прически 2012

прически 2012

прически 2012

прически 2012

Зачіски в стилі ретро

Ретро стиль ось вже котрий рік не збирається залишати нас у спокої. Зачіски, які носили наші бабусі й мами в минулому столітті, сьогодні мега популярні. Вони несуть у собі не тільки історію і ностальгію, але і жіночність, сексуальність, розкіш і свіжість.

Підбираючи зачіску в стилі ретро, варто звернути увагу на десятиліття, в якому була актуальна конкретна модель. Багатьом полюбилися начісування в поєднанні з високим пучком і обідком. Такі зачіски були популярними в 60-х роках і зараз вони також не втратять своєї актуальності.

прически 2012

прически 2012

Хвилі на довгих, середніх і навіть короткому волоссі існували в 70-х роках. Сьогодні ця зачіска дуже популярна серед сучасних жінок будь-якого віку. Ретро зачіска з хвилями також чудово доповнить образ нареченої.

прически 2012

80-і роки знамениті своїми зачісками з локонами. Їх накручували на волосся будь-якої довжини. Сьогодні дана модель також улюблена багатьма стилістами і модницями.

прически 2012

прически 2012

Зачіски: гладке або пишне волосся

Ідеальне довге рівне волосся з природним блиском, схоже, не вийде з моди ніколи. У прийдешньому сезоні фахівці рекомендують носити розпущене волосся з широкими пов’язками, хустками або косинками.

Також цікаве:  Зачіски для дівчат на 1 вересня: Фото і Відео

прически 2012

прически 2012

прически 2012

прически 2012

Також модними буде розпущене пишне волосся або пряме з начосом, або кучерики.

прически 2012

прически 2012

прически 2012

Зачіски: модні хвости і пучки

Не втратив свій авторитет і класичний хвіст. У нових модних показах часто зустрічається зачіска хвіст з гладко зачесаним волоссям. Хвіст може бути як з проділом, так і без нього. Для фіксації використовуються різноманітні аксесуари або ж просто прядка волосся, загорнута навколо хвоста. Також не менш популярний недбало зібраний хвіст.

прически 2012

прически 2012

прически 2012

Серед модних зачісок варто відзначити знамениті пучки, які не тільки допомагають бути в модною, а й дарують комфорт своїм власницям. Їх нарівні з вузликами зав’язують туго на гладко зачесане волосся.

прически 2012

прически 2012

прически 2012

прически 2012

Модні коси

Улюблені багатьма дівчатами коси не вийдуть з моди. Стилісти пропонують заплітати французькі чи грецькі коси без особливого старання. Нерівності плетіння тільки вітаються в наступаючому модному сезоні. В косу можна вплести стрічку або хустку, що додасть зачісці оригінальності.

прически 2012

прически 2012

Модні чолки

У першу чергу варто звернути увагу на модний тренд сезону — асиметричну чолку. Також буде актуальна густа чолка з прямим або косим зрізом. І нарешті, поговоримо про недбалість, яка супроводжуватиме модні зачіски в майбутньому сезоні. Для чолки буде прийнятне легке начісування, яке зробить чолку ефектніше.

прически 2012

прически 2012

Незвичайні зачіски

Вітаються експерименти з зачісками і неординарність.

прически 2012

прически 2012

Джерело: Женский журнал Super-Lady.Ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...