Квіти з бісеру схеми: братки

Квіти з бісеру братки мають різноманітне забарвлення. Вони бувають білі, жовті, коричневі, червоні, сині, голубі, лілові, фіолетові. В одній квітці можуть поєднуватися будь-які з цих фарб. Для плетіння кожного варіанту братків знадобиться чорний і золотистий бісер. У квітки (схема 1, а) 5 пелюсток з тонким основанням — один передній і по два бічних і задніх.

Плетіння квітів з бісеру починаємо з виготовлення середини.

На голку з лескою набираємо 5 бісерін (з 1-ъ по 5-у), входимо в 1-у бісеріну вдруге, отримуємо кільце. Леску «ділимо» навпіл — один кінець виходить з 1-ї бісерини, другим кінцем проходимо в 5 бисерину. Середина квітки готова (схема 1, б). Далі розглянемо два варіанти виготовлення братків: великої двоколірної квітки (може бути і однокольорова) і маленької одноколірної (може бути двоколірна).

Використовуючи 1-ю бисерину в якості опорної, плетемо задню пелюстку для великої квітки (схема 2, а) або для маленької квітки (схема 3, а). Закінчивши плетіння, проходимо через все бісеріни по периметру пелюстки, леску підтягуємо так, щоб деталь прийняла опуклу форму. Проходимо в 2-у бісеріну.

Плетемо ще одну задню пелюстку аналогічно попередньому, використовуючи 2-у бісеріну в якості опорної (схема 2, а, 3, а). Другу задню пелюстку распологаємо зверху над першою.

Проходимо в З-ю бисерину. Плетемо бічну пелюстку для великої квітки (схема 2, б) або для маленької (схема 3, б).

Закінчивши плетення, проходимо через все бісеріни по периметру пелюстки, леску підтягуємо так, щоб деталь прийняла опуклу форму. Розміщуємо пелюстку зверху над задніми пелюстками. Після цього беремо кінець лески, що виходить з 5-й бісерини, вставляємо його в голку і плетемо ще одну бічну пелюстку аналогічно попередній, використовуючи 5-ю бисерину в якості опорної.

Також цікаве:  Вироби з бісеру зі схемами

Другу бокову пелюстку розміщуємо зверху над задніми.

Проходимо в 4-у бісеріну. Плетемо передню пелюстку для великої квітки (схема 2, в) або для маленької (схема 3, в), використовуючи 4-ю бисерину в якості опорної. Закінчивши плетення цієї деталі, проходимо через всі бісеріни по периметру пелюстки, леску підтягуємо так, щоб пелюстка прийняла опуклу форму. Розміщуємо зверху над усіма пелюстками. Квіти з бісеру братки готові.

Колір бісерін квітки показаний на малюнках. Пелюстки по ходу виконання квітки з’єднуємо між собою так, щоб квітка не розсипаллася і була красива. Леску по закінченню роботи закріплюємо.

Джерело: vse-pro-biser.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...