Короткі стрижки (фото)

Багато сучасних жінок стрімко розлучаються зі своїм довгим волоссям, змінюючи їх стильними короткими стрижками. Така тенденція пояснюється тим, що зручні короткі стрижки — це модно і завжди актуально.

Окрім краси короткі стрижки ще й приховують деякі недоліки. Наприклад, володарки круглого обличча можуть візуально його витягнути за допомогою короткої стрижки з високою маківкою.

Якщо у вас навпаки видовжене обличчя, його можна округлити, в цьому допоможуть пишні короткі стрижки з чубчиком.

Але власницям обличча з овальним контуром короткі стрижки підходять краще всього.

Так чи інакше,  жіночі короткі стрижки популярні неймовірно і, схоже, ще не скоро вийдуть з моди. Давайте розглянемо деякі з них.

Коротка стрижка: Піксі

Дуже модні в цьому році короткі стрижки «Піксі». Цей варіант прекрасно поєднується з овальним обличчям і красивими вухами.  Стрижка «Піксі» представляє собою максимально коротку стрижку під хлопчика. Чубчик може бути косий, прямий і філірованний. Якщо ви бажаєте таку стрижку, приготуйтеся до ретельного догляду. Хоча стрижка і проста в укладанні, але потребує постійного освіження. Тут вже не можна спізнюватися до перукаря.


Короткі стрижки: асиметрія

Відмінним способом виразити свою індивідуальність і стиль є  асиметричні короткі стрижки, які представляють собою коротку стрижку з різними рівнями прядок. Зазвичай у таких видах  коротких стрижок філіровка не застосовується, а робляться рівні зрізи на різних рівнях.

Є більш оригінальні види асиметричної стрижки, наприклад з одного боку це звичайний боб, а з іншого боку дуже коротка стрижка з відкритим вухом, косий чубчик і плавний перехід на потилиці від бобу до хлоп’ячої. Така стрижка може бути дуже жіночною.

Коротка стрижка: паж

Власниці ідеально рівного і шовковистого волосся можуть собі дозволити короткі стрижки «паж». Вони дуже оригінальні і створюють неповторний образ. Жінки з такою стрижкою виглядають дуже елегантно і ефектно. Рівний чубчик і чіткі лінії зрізу по всій довжині забезпечують надзвичайно акуратний вигляд.

Також цікаве:  Зачіски на випускний для королеви балу

Коротка стрижка: каре

Улюблена багатьма «каре» в цьому сезоні побила всі рекорди. Її обирають більшість жінок будь-якого віку. Для цієї короткої стрижки не існує вікових меж, вона універсальна. На основі каре можна створити безліч стрижок. Градуйовані каре забезпечують хороший об’єм і рекомендуються для тонкого волосся. Класичне коротке каре ідеальне для рівного волосся.

Короткі стрижки: хвилі

Не поспішайте приписувати себе до тих, кому не підходять короткі стрижки якщо у вас хвилясте волосся. Сьогодні хвилі в ціні. І модні короткі стрижки в стилі ретро будуть дуже вигідно підкреслювати вашу індивідуальність. За допомогою засобів для укладання можна вкладати свої завитки так, як вам зручно і красиво. Як би ви це не зробили, в будь-якому випадку буде здорово і модно.

Ну що ж, хочеться побажати, щоб ваші експерименти з волоссям порадували і вас та оточуючих.

Джерело: Женский журнал Super-Lady.Ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...