Коса з чотирьох прядок: Як плести Фото і Відео

Доглянуте і здорове волосся завжди було, та й є, одним з основних жіночих прикрас. Здавна дівчата експериментували із зачісками і створювали різної складності плетіння. Одним з найпопулярніших видів плетінь завжди залишалася коса. Її плели звичайно з трьох прядок, але сьогодні з’явилися більш складні зачіски — коси в чотири, п’ять, шість і більше прядок.

Коса з чотирьох прядок в цьому році дуже популярне плетіння. Але не всі знають, як зробити таку зачіску. Адже її виконання більш складне, ніж плетіння звичайної,трьохпрядної коси . Зате і виглядає вона більш ефектно і стильно! До того ж, вона виходить досить широкою.

Коса з чотирьох прядок: як плести

1. Моєму, підсушуємо феном і розчісуємо ретельно волосся. Зачісуємо їх назад і поділяємо на чотири рівні прядки. Щоб легше було пояснити метод плетіння, назвемо їх так: перша, друга, третя, четверта (починаємо рахувати справа).

2. Беремо першу прядку в праву руку. Заводимо за сусідню, другу прядку. При цьому всі притримуємо тієї ж правою рукою. Лівою рукою беремо третю прядку і накладаємо на першу, розташовану справа.

3. Беремо четверту прядку і під першу, яка вже по центру плетіння знаходиться, її заводимо. Другу прядку маємо зверху над третьою, а четверту — над другою. Перехоплюємо прядки так, як це зручно. Плетемо косу далі.

4. Першу прядку пропускаємо під другу, маємо третю на четвертій. Після цього першу прядку заводимо на третю, а під третю — другу. Потім продовжуємо плести косу до потрібної нам довжини.

Фіксуємо гумкою. Чотирьохпрядна коса готова!


Кілька корисних порад:

  • Заплести такі косички можна з двох сторін, навколо голови або так, як описувалося вище — починаючи з потилиці.
  • Якщо процес плетіння спочатку буде здаватися складним, не переживайте. Трохи попрактиковавшись, ви швидко засвоїте цей спосіб плетіння.
  • Заплітаючи таку косу, намагайтеся бути акуратною і терплячою, тоді косичка вийде такою, як потрібно.
  • Якщо хочете, щоб коса вийшла тугою і акуратною, постійно натягуйте прядки. Якщо ж вам подобаються більш об’ємні коси, можна злегка відпускати прядки, працювати більш вільно. До речі, такі нарочито неакуратні плетіння з витягнутими бічними прядками користуються великою популярністю в цьому сезоні.
  • Прикрасити косу можна декоративними шнурочками, стрічками, прикрасами зі шкіри.

Коса з чотирьох прядок: відео

Також цікаве:  Модні зачіски: повернення до ретро стилю

Джерело: o-volosah.ru

Автор: Ірина Гоянюк

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...