Ламінування волосся

Ламінуванням називають нанесення на волосся особливого складу, внаслідок чого на них утворюється тонка плівка. Вона захищає волосся від всякого роду пошкоджень.

Ламінування волосся: склад

Спеціальний склад, який наносять на волосся при ламінуванні , містить біологічно активні речовини, соєві і пшеничні протеїни. Склад витримують на волоссі приблизно півгодини, потім добре змивають його. Після цієї процедури волосся стає на вигляд більш здоровим і блищить. Лусочки волосся при цьому як би склеюються, а поверхня волоса стає гладкою. Корисні речовини, що містяться в складі для ламінування, потрапляють всередину волоса, де і зберігаються завдяки плівці, яка утримує вологу, протеїни і вітаміни.

Процедура ламінування волосся

Сама по собі процедура ламінування дуже ефективна . Але її можуть також поєднувати з лікуванням і фарбуванням волосся . Якщо нанести склад для ламінату на волосся після їх фарбування, насичений і яскравий колір на фарбованому волоссі буде залишатися таким довше: спершу змивається сам склад, а потім вже фарба для волосся.
Іноді перед ламінуванням призначають курс лікування волосся або ж просто роблять маску для волосся . В цьому випадку всі корисні речовини збережуться і будуть діяти протягом тривалого часу на волосся, завдяки тому, що він буде захищений тонкою плівкою складу для ламінату.

Ламінування волосся: ефект

Те, що ламінування робить волосся блискучими, здоровими і доглянутими , можна побачити відразу ж після процедури. Завдяки цій процедурі збільшується об’єм волосся (приблизно на 10 або 15 відсотків), їх легше укладати, вони стають слухняними, не пошкоджуються при розчісуванні. До того ж, після ламінування волосся більш захищені від шкідливого впливу вітру, дощу, снігу і сонця.


З волосся склад змивається поступово, приблизно за три-шість тижнів. Але процедуру можна повторювати, не чекаючи, поки склад повністю змиється з волосся.


Вартість ламінування волосся досить висока, і довговолосим дівчатам процедура обійдеться дорожче, ніж короткостриженим. Ефект від ламінування в основному залежить від професіоналізму майстра і якості застосовуваних складів.


Протипоказань для цієї процедури немає. Але врахуйте, що кучеряве волосся ви не зможете розпрямити, зробивши ламінування. Вони просто будуть виглядати більш доглянутими і здоровими.


Особливо корисно робити ламінування , якщо волосся ламке, сухе та пошкоджене через завивку, часту сушку феном і фарбування.

Джерело: o-volosah.ru

Автор: Ірина Гоянюк

Переклад українською: 4lady.in.ua

Також цікаве:  Зачіска для дівчинки: Коса навколо голови
Загрузка...