Мелірування волосся

Змінити імідж і надати образу яскравості можна за допомогою звичайного мелірування волосся . Якщо ви не можете зважитися перефарбувати волосся повністю, але хочете виглядати по-новому, то мелірування — це якраз те, що вам потрібно.
Під меліруванням мається на увазі освітлення окремих прядок волосся.

Існує кілька видів мелірування .

Американське мелірування

Мелірування здійснюється двома-чотирма відтінками фарби. Деякі майстри оперують і великим числом відтінків. На темному волоссі американське мелірування виглядає просто приголомшливо, а ось блондинкам краще відмовитися від нього.

Мелірування волосся: Мажімеш

Використовують для цього мелірування фарбу на кремовій основі, до складу якої входить віск. Так як ця фарба не містить пергідролю, світлі відтінки у вас не вийдуть. Добре підходить для світлого і русявого волосся. Волосся виглядає більш об’ємним.

Мелірування волосся: Баліяж

Цей метод передбачає фарбування лише кінчиків волосся. Підходить для короткого волосся і градуйованих стрижок.

Мелірування волосся: яскравий акцент або Crazy colors

Одна тонка прядка волосся фарбується в яскравий колір (оранжевий, зелений, синій, фіолетовий) нестійким гелем. Підходить попелястим блондинкам, власницям чорного або темно-каштанового волосся. Особливо ефектно виглядає на довгому волоссі. Якщо ви хочете виглядати більш екстравагантно, можете спробувати пофарбувати в яскраві кольори і кілька прядок.

Мелірування волосся: «Пожежа в джунглях»

У салоні вам підберуть чотири-п’ять відтінків червоного для фарбування прядок, залишивши основним кольором ваш натуральний колір волосся. Таке мелірування підходить брюнеткам і шатенкам.

Шампуні і гелі для мелірованого волосся

Сьогодні на ринку представлено безліч шампунів, спеціально призначених для миття мелірованого волосся . Спеціальний шампунь зробить меліроване волосся сяючим, блискучим і легким.

Крім шампунів, для мелірованого волосся можна придбати спеціальні гелі-флюїди, які надають блиск і розгладжують волосся. Крім цього, вони відмінно підкреслюють контраст.

Рекомендується застосовувати для мелірованого волосся спеціальні маски . З їх допомогою можна добре відновити і наситити волосся корисними речовинами.

Блиск мелірованому волоссю можна надати і за допомогою полірування, яке роблять круглої щіткою з натуральною щетиною (брашингом) при укладанні феном. Фен направляють по росту волосся, як би ковзаючи гарячим струменем від коріння волосся до їх кінчиків. Завдяки такому методу закриваються лусочки волосся. Через це волосся здається більш блискучим і гладким.

Джерело: o-volosah.ru

Автор: Ірина Гоянюк

Переклад українською: 4lady.in.ua

Також цікаве:  Короткі стрижки (фото)
Загрузка...