Плаття в грецькому стилі

Плаття в грецькому стилі відрізняються прямим силуетом, вільним довгим кроєм, завищеною талією. Особливий колорит надають сукням у стилі грецьких богинь безліч драпіровок і складок. Легка повітряна тканина в пастельних тонах робить плаття витонченим.

Здається, що архітектура Греції, а також не менш прекрасні сукні гречанок були створені за одним і тим же законом: зовнішня простота, краса і витонченість. Грецькі плаття стали класикою, яка завжди в моді. Модні віяння принесуть суконям нові штрихи, які зможуть лише доповнити основу грецького стилю.

Грецьке плаття

Сьогодні грецькі сукні знаходяться на вершині популярності. Багатошарові хвилясті тканини, безліч складок і драпіровок підкреслюють жіночність і дивовижну крихкість образу жінки. Завищена талія вигідно підкреслює жіночі груди.

Сучасні дизайнери внесли в образ сукні нові штрихи — елементи асиметрії. Гра на контрастах надає суконям особливу родзинку.

Грецькі плаття ідеально виділяють зону декольте. Плаття з відкритими плечима і шиєю підкреслюють жіночу сексуальність. Така модель грецької сукні ідеальна для будь-якого торжества, будь то випускний бал або корпоративна вечірка. «Врівноваженості» у такій моделі плаття можна досягти за допомогою великих браслетів.

Грецькі плаття від зірок Голлівуду

Багато зірок Голлівуду вибирають для себе сукні у грецькому стилі.

Дуже зручні вони і для майбутніх матусь. Завищена талія, повітряні тканини не приносять незручностей майбутній дитині і одночасно приховують його від сторонніх поглядів.

Ще одне дизайнерське рішення — драпірування хрест-навхрест на грудях, завищена талія, легкі хвилясті тканини світлих тонів, вертикальні складки і блискучі деталі. Все це створює неповторний, вишуканий і водночас шляхетно простий образ грецької богині.

Сучасні колекції пропонують не тільки літній варіант грецького плаття, воно може бути виконано і в зимовому варіанті — з рукавами з теплої тканини.

Також цікаве:  Вечірні сукні для повних - 100 красивих моделей

Грецькі сукні з шифону пропонує жінкам Будинок Chanel, Kenzo’s. Плаття в грецькому стилі доповнюють колекції Valentino, Elie Saab, Alberta Ferretti.

З чим носити грецьке плаття?

Дизайнери рекомендують носити довгі, пишні фасони грецьких суконь з високим каблуком, прямі сукні — з сандалями на пряжках або з туфлями без каблуків.

Кожна жінка може знайти для себе модель грецької сукні, яка підкреслить переваги фігури та скоригує за допомогою деталей недоліки. У такій сукні Ви зможете відчути себе справжньою богинею!

Фото — грецькі сукні

Джерело: ona-znaet.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...