Плетемо голландську косу, чи французька коса навиворіт

Голландська коса, або як її ще називають, коса навиворіт , являє собою одну з безлічі варіацій класичної коси з трьох прядок.

Коса навиворіт дуже схожа на французьку косу , але замість того, щоб бути захованою всередині волосся, вона ніби піднімається над ними. Зовні вона нагадує стиль плетіння корнроу.

Голландська коса і сама по собі виглядає елегантно, але також може служити прекрасною основою для більш складних зачісок, таких як плетений пучок волосся або зачіска «корона».

Голландська коса (французька коса навиворіт): як плести?

  • У тому місці, звідки ви хочете плести косу , відокремте прядку волосся від решти маси. Цю прядку розділіть на 3 рівні частини.
  • Праву частину прядки перекладіть під середню частину . Потім ліву частину також перемістіть під середню прядку.
  • З правого боку відокремте від основної маси волосся невелику прядку і приєднайте її до тепер уже правої частини волосся первісної прядки. І цю праву прядку знову покладіть під середню частину.
  • Тепер до лівої частини первісної прядки додайте невелику секцію волосся , відокремлену від розпущеного волосся з лівого боку, і теж перемістіть її під центральну частину прядки.
  • Повторюйте пункти 3-4, додаючи все більше волосся з кожного боку голови до коси, кожен раз переплітаючи волосся так, щоб права і ліва частина прядки опинялися під середньою частиною. Продовжуйте до тих пір, поки ви не дійдете до шиї або не заплете в косу все волосся на голові, після чого плетіть звичайну косу до самих кінчиків волосся. На кінці закріпіть волосся еластичною гумкою або стрічкою.
  • Можна й не плести косу та кінця , а перехопити її стрічкою, гумкою або шпилькою біля основи шиї, залишивши вільний хвіст. Але це буде красиво виглядати тільки в тому випадку, якщо у вас досить довге волосся.


Голландська коса (французька коса навиворіт): відео

Також цікаве:  Аксесуари для волосся: модний шик

Джерело: o-volosah.ru

Автор: angryswallow

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...