Прикраси з бісеру схеми безкоштовно

Цей комплект не зовсім простий, як може здатися з першого погляду, і ви можете виконувати не всі елементи, щоб трохи спростити собі задачу. Кінцевий результат все одно буде чудовим!

Матеріали, необхідні для виконання кольє: стулки раковин з зразковими діаметрами 3,5 см, 2,5-3 см, 2-2,5 см. по одній штучці; бісер № 10 або № 11 золотисто-янтарний мікс; 4 намистини пейзажної яшми діаметром 10 мм; 3 намистини онікса діаметром 5 мм; 3 намистини онікса діаметром 8 мм; грановані кришталеві райдужні намистини діаметрами 10 мм, 8 мм, 6 мм по одній штучці; леска для обплетення черепашок; біла капронова нитка або нитка «Ірис» для джгута ; дріт «з пам’яттю»  40 см; замочок-карабін з ланцюжком подовжувачем; 1 штифт-гвоздик; термопістолет з прозорим клеєм.

Матеріали, необхідні для виконання сережок: 2 стулки раковин з зразковим діаметром 2-2,5 см; бісер № 10 або № 11 золотисто-янтарний мікс; 2 намистини пейзажної яшми діаметром 10 мм; 2 намистини онікса діаметром 5 мм; 2 намистини онікса діаметром 8 мм; 2 грановані кришталеві райдужні намистини діаметром 6 мм; леска для обплетення черепашок; швензи-гачки -1 пара; декоративні ковпачки-дзвіночки на петельку швенз -2 шт.; термопістолет з прозорим клеєм.

Опис роботи над виробом.

В’яжемо гачком джгут на 8 початкових бісеринах з золотисто-янтарного міксу. Принцип в’язання  джгута не змінний! Відмінність лише в кольорі, розмірі бісеру та кількості початкових бісеринок

Коли джгут пов’язаний потрібної нам довжини (в нашому випадку-це 37 см), то останній ряд в’яжеться без бісеринок. Закріплюємо нитку. Відрізаємо і ховаємо всередину джгута.

У готовий джгут вставляємо дріт «з пам’яттю» для утримання округлої форми. З обох кінців на дріт надягаємо намистини онікса d = 8 мм, кінці дроту загинаємо круглогубцами в колечка. До колечок кріпимо замок-карабін з ланцюжком-подовжувачем. На кінцеву ланку подовжувача можна (але необов’язково) підвісити бусинку онікса таку ж, як і на кінцях джгута.

Також цікаве:  Як зробити браслет з резинок «Веселий канатик»

Для підвіски і сережок обплітаємо ракушки, як кабошони, ланцюжком «в хрестик». Бісер беремо той же, золотисто-янтарний мікс. Використовуємо для плетіння самої оправи тільки золотисті і ясно-бурштинові відтінки міксу. Ланцюжок можна плести на одній голці, можна на двох голках, кому як зручніше. Для плетіння використовуємо леску сН), 15мм. Плетемо перший ряд оправи простий ланцюжок «в хрестик» за схемою № 1а. Оправа плететься такої довжини, щоб не вистачало 1 «хрестика» до з’єднання її решт навколо ракушки. Потім за схемою № 16 підплітатиметься другий ряд. Потім плетемо третій ряд за схемою № 1в. Краї сплетеного полотна з’єднуємо за схемою № 1г. Закріплюємо леску. Виводимо обидва кінці по різні боки полотна для подальшого стягання оправи. Натягуємо оправу на ракушку. Оправа повинна сидіти щільно. З причини особливостей форми раковини можна оправу трохи підклеїти прозорим клеєм для впевненості. З бісерного міксу вибираємо напівпрозорий білий матовий бісер для стяжки оправи. Виконуємо стягування за схемою № 2. Таким чином обплітаються ракушки і для підвіски кольє, і для сережок.

Для підвіски зшиваємо обплетені ракушки, як показано на рис. 1 і розшиваємо за схемою № 3. Одночасно з розшивкою пришиваємо до підвіски намистини яшми (d-10мм), на кінчик підвіски — «пірамідку» з намистини яшми і оніксу (d = 5 мм). Краще розшивку починати з цієї «пірамідки». На леску набираємо бісеринку, потім на обидва кінці  надягаємо бусинку оніксу (б = 5мм), намистину яшми і прикріплюємо «пірамідку» до обплетеної ракушки, як показано на рис.1. Тоді одним кінцем лески виконується розшивання по одній стороні підвіски, а іншим кінцем розшивається інша сторона. Беремо раніше пов’язаний джгут. Знаходимо середину джгута і зверху пришиваємо бусинку яшми. Потім знизу від намистини яшми кріпимо підвіску. Кріпимо через маленькі намистинки онікса так, щоб візуально намистина яшми виявилася посередині між намистинками оніксу. Кольє готово.

Також цікаве:  Як зробити браслет з резинок «Квіти» без спеціального станка

Опис роботи над сережками.

Для кріплення швензи беремо штифт-гвоздик з капелюшком. Знаходимо на верхньому краї черепашки середину і крізь оплетку просовуємо штифт так, щоб капелюшок застряг між бісеринками (рис. 2). Мушлі для сережок розшиваються аналогічно підвісці. При розшивці, коли підійшли до штифта, проходимо лескою, добре стягуючи бісеринки, які утримують штифт. Надягаємо на штифт намистину онікса d = 8 мм. Бокорезами відкушуємо надлишок штифта, залишаючи хвостик під колечко. Круглогубцями загинаємо колечко і кріпимо за нього швензи. Щоб прикрити місце з’єднання штифта і швензи, на останню надягаємо декоративний ковпачок-дзвіночок. Його можна більш жорстко закріпити, капнувши всередину трохи розігрітого термоклея. З другою сережкою чинимо аналогічним чином.

Збірка.

Беремо кольє та сережки. Перевертаємо їх денцями ракушок вниз. Термопістолетом капаємо в глибину черепашок розігрітий клей і приклеюємо кришталеві намистинки. В сережки і найменшу ракушку підвіски — найменші бусинки по 6 мм в діаметрі. У середню ракушку підвіски — бусинку d = 8 мм, у велику  — бусинку d = 10мм. З термопістолетом потрібно бути дуже акуратним. Оскільки клей застигає швидко, то краще крапнути його в ракушку і відразу ж приклеїти намистинку. Таким чином, вийшов двосторонній комплект. Достатньо повернути сережки навколо штифта на 180 градусів, а кольє надіти «на виворіт» — і будуть ракушки з росинками внутрішньою стороною або зовнішньою стороною.

Джерело: biserart.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...