Програми для дизайну квартири, планування квартири, ремонт та моделювання Вашої кімнати

Підбірка програм по дизайну, проектуванню, ремонту квартир, офісів, приміщень, ландшафту, меблів.

Aston dizayn Астрон Дизайн — 3D моделювання Вашої кімнати.

Програма дозволяє змоделювати Вашу кімнату, розфарбувати стіни, підлогу і стелю, встановити вікна та двері, а також розставити меблі, всілякі аксесуари і т.д.

Весь асортимент модульних[ (корпусних) меблів представлений компанією включає в себе всі лінії, які можуть знадобиться для будинку: вітальні, передпокої, спальні, дитячі, бібліотеки, шафи, а також вітрини, журнальні столики і малі форми.

Програма створена для моделювання розміщення меблів в помещеніях.С допомогою неї ви можете забути про експерименти по плануванню, коли з кімнати в кімнату переноситися дубова шафа, холодильник, м’який куточок …

Тепер все, що вам потрібно-це запустити планувальник, задати розміри кімнат, меблів, розташування вікон, дверей і пускатися в експерименти.

Астрон Дизайн безсумнівно заощадить ваш час і фізичні сили

Aston dizayn буде в  нагоді любителям всього революційного в життя.

Розмір файлу: 62.57 MB Скачати

PRO100 Функція: дизайн квартири, розробка меблів

Програма PRO100 є повністю самостійною аплікацією — не вимагає ніякої іншої програми крім системи Windows.

Більшість операцій, пов’язаних з проектуванням, реалізується швидко і просто за допомогою миші — як у грі кубиками.

Додатковим полегшенням роботи є набір панелей інструментів, що містять ряд придатних проектувальнику інструментів правки, таких, як наприклад:  позиціонування, вирівнювання, оборот.

Кожен елемент , який виступає на сцені проекту, має власне вікно властивостей, де прецизійним способом можемо надавати йому певні риси: найменування, розміри, рід матеріалу, співвіднесення з певними групами рапортів, ціну і.т.п.

У цілому могутній інструмент, який надає допомогу проектувальнику в його роботі. Інтер’єр можна дивитися в семи проекціях (також в перспективній проекції). У відповідних проекціях проекту програма дозволяє автоматично наносити розміри проектованого інтер’єру.

Роботу полегшує п’ять порядків світлової проекції проекту: каркас, ескіз, кольори, текстури, а також повна, реалістична візуалізація. PRO100 Для кожного з порядків можна також незалежно використовувати графічні ефекти, такі як: напівпрозорість, обведення контурів.

Будь-які зміни відразу ж враховуються в усіх модулях програми.PRO100 Аранжування приміщення триває кілька хвилин.

Також цікаве:  Як зробити браслет з резинок «Кольорові горошини» без намистин

На кожному робочому етапі можемо будь-яким чином модифікувати модулі, блискавично додавати і усувати тримачі, полки, або цілі меблі, одним щелком миші змінити колоритність цілого, або частини проекту. Завдяки всім цим властивостям, програма PRO100 є ідеальним інструментом для безпосередньої роботи з клієнтом.

installPro100 Розмір: 26.5 мб . Скачати

PRO100 installPro100 rar + шаблони + підручник Розмір: 389 мб. Скачати

Навчальний посібник з докладним описом і фото євроремонту

Зміст:

 • Вчимося плануванню або ремонт без проблем
 • Варіанти дизайну інтер’єру
 • Вивчіть достоїнства і недоліки свого будинку
 • Визначаємо категорію змін
 • Зміна обробки …
 • Дрібний ремонт.
 • Знімаємо старі шпалери.
 • Дрібний ремонт (продовження).
 • Закладаємо тріщини.
 • Реорганізація ремонт і заміна комунікацій.
 • Зміна планувальної організації житлового простору (перепланування)
 • Декоративні перегородки
 • Сходи
 • Узгодження перепланування квартир
 • Підготовчі роботи
 • План — початок змін
 • Вивчаємо конструкцію
 • Планування бюджету
 • Терміни: Робота над проектом планування і дизайн
 • Технагляд та оцінка якості будівельні роботи
 • Матеріали для обробки: стінові та стельові покриття.
 • Вибір покриття підлоги.
 • Вибір дверей: Внутрішні двері Зовнішні двері
 • Вікна: Конструкція вікна, Форма вікна, Скління, Дизайн вікон
 • Меблі: Вибір, Полиці, Картини
 • Освітлювальні прилади: Джерела світла, Світильники
 • Техніка виконання ремонтних робіт: Штукатурні роботи, Види штукатурок, Матеріали для штукатурних робіт, Штукатурні розчини, Інструменти для штукатурних робіт, Підготовка поверхні під штукатурку, Оштукатурювання, Декоративна штукатурка, Венеціанська штукатурка, Ліпнина.
 • Малярські роботи, Грунтовки і шпаклівки, Інструменти для малярних робіт, Техніка роботи кистями, Техніка фарбування валиками, Техніка фарбування фарбопультом, пульверизатором пилососа, Порядок проведення робіт Підготовка поверхонь під фарбування, Шпатлювання, Фарбування стін і стель, Фарбування віконних і дверних палітурок, плінтусів, дверей Фарбування підлог, Варіанти декоративного оздоблення пофарбованих поверхонь.
 • Шпалерні роботи, Склеювальні склади для шпалерних робіт, Інструменти для шпалерних робіт, Підготовка поверхонь під обклеювання шпалерами, Підготовка шпалер, Обклеювання стін шпалерами, Обклеювання стель шпалерами
 • Лінолеумні роботи, Мастики для наклеювання лінолеуму і плиток, Інструменти для лінолеумних робіт, Підготовка підлоги під напольное покриття з лінолеуму або полівінілхлоридних плиток, Настилання лінолеуму, Настилання полівінілхлоридних плиток,
 • Підлогові покриття з рулонних килимових матеріалів, Інструменти для настилки килимового покриття, Підготовка підлоги, Настилка килимового покриття
 • Плиткові роботи, Розчини, клеї і мастики для плиткових робіт, Інструменти для плиткових робіт, Підготовка поверхонь до облицювання, Підготовка плиток, Настилання підлоги з керамічної плитки, Облицювання стін плитками
 • Оновлюємо дощки підлоги, Настилання нових дощатих підлог, Перестилання дощатих підлог, Паркетні роботи Матеріали для паркетних робіт, Інструменти для паркетних робіт
 • Мастики для наклеювання паркету, Підготовка підлоги, Настилка штучного паркету на мастиках, Настилка штучного паркету по дерев’яній основі, Настилання мозаїчного (набірного) і щитового паркету, Настилання паркетних дощок Обробка паркетних підлог
Також цікаве:  Квіти з бісеру: 30 сантиметрова Французька квітка з бісеру

Платформа: Windows All

Розмір: 34.79 МБ Скачати

FloorPlan 3D v 8 програма для планування квартири, будинку, офісу.

FloorPlan 3D v 8 — повна версія комп’ютерної програми для планування квартири, будинку, офісу — володіє багатьма властивостями професійних програм.

FloorPlan 3D дозволяє переміщатися по проекту в повністю тривимірному просторі. Планування і інтер’єр приміщення можна розглянути під будь-яким кутом і з будь-якої точки. Программа для комп’ютерного дизайну квартир скачати безкоштовно

Унікальність комп’ютерної програми FloorPlan3D полягає в можливості підібрати необхідні матеріали для оздоблення стін, дверей, сходів, вікон, стель і т.д. ще на етапі візуального проектування. При цьому зображення, створені в FloorPlan, абсолютно фотореалістичні — по ним можна порівняти наскільки поєднуються текстури тих чи інших елементів інтер’єру, і підібрати відповідні матеріали. Программа для комп’ютера дизайн квартир скачати безкоштовно

Працювати з програмою Floor Plan 3D зовсім не складно. А тим, хто не знає з чого почати, розробники програми радять звернутися до бібліотеки типових інтер’єрів. Тут можна знайти і подивитися вже готові проекти і створити на їх основі що своє — особливе і неповторне.

Файл: FloorPlan3dv8.rar

Розмір файлу: 63 MB Скачати

Sweet Home 3D — безкоштовна програма для планування та дизайну

Sweet Home — простий інструмент для створення внутрішнього планування житлових приміщень.
Ця безкоштовна програма розрахована на використання непідготовленими користувачами.

Зрозумілий інтерфейс (російська мова присутня) дозволяє в короткі терміни зробити планування квартири, буквально перетягуючи предмети інтер’єру на віртуальний план.

Такий підхід позбавляє певної гнучкості (тому що в програмі можуть бути використані тільки встановлені об’єкти фурнітури), але зате робить процес створення планування максимально легким і зрозумілим. Так що, якщо вам треба намалювати за п’ять хвилин, як буде виглядати дизайн приміщення — Sweet Home 3D ваш вибір.

Також цікаве:  Бісероплетіння і дерева з бісеру

Наприкінці хотілося б зазначити, що для зручної роботи в програму необхідно додати додаткові каталоги фурнітури

Розмір 28.5 мб Скачати

Google Sketchup для створення якісного 3D моделювання, планування та дизайну інтер’єру.

Якщо ви новачок в 3D-графіці і шукаєте безкоштовну альтернативу дорогим платним програмам, то ScetchUp — ваш вибір.

Google пропонує два варіанти — безкоштовну і платну версію (Google Sketchup Pro). Причому, безкоштовна містить достатній набір інструментальних засобів для створення якісного 3D моделювання, планування та дизайну інтер’єру.

SketchUp володіє інтуїтивним інтерфейсом. Ви зможете швидко намалювати стандартні форми, такі як прямокутники, кола, дуги і додати їм об’єм, додати до об’єктів покажчики розмірів.

Стандартний набір об’єктів у програмі невеликий, але є можливість скачати окремі об’єкти з мережі Інтернет прямо з самої програми. В мережі ви зможете знайти достатню кількість закінчених робіт по внутрішньому інтер’єру приміщень, що, безумовно, допоможе в освоєнні програми.

Розмір 37.19 мб. Скачати

IKEA Home Planner-проста програма для дизайну інтер’єру

KEA Home Planner Це одна з безкоштовних програм планування, представлена ​​відомим виробником меблів.

Вона розрахована на використання непідготовленим користувачем, для якого головне — підібрати меблі відповідно до розмірів кімнати і отримати закінчений варіант приміщення в об’ємі.

У вашому розпорядженні весь ряд меблів IKEA Home Planner і окремі елементи інтер’єру, з яких ви, як по цеглинці, зберете для себе кухню, спальню і т.д.

Тут же ви можете прорахувати приблизну вартість усіх предметів, а зберігши свій проект на сервері IKEA (це одна з функцій програми), ви зможете оформити покупку в найближчому магазині виробника.

Розмір 19.4 мб Скачати

Джерело: zettabait.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...