Стильні стрижки: вибір за типом обличчя

При виборі супермодної зачіски або стрижки необхідно мати на увазі, що головне у виборі — це Ваш унікальний внутрішній світ, Ваша неповторна індивідуальність. Нехай нова модна стрижка прикрасить Вас і освіжить образ, не бійтеся експериментувати, навіть якщо Ваш вибір іде врозріз з останніми новинками сезону. Все більше входять в моду короткі стрижки. Вони здатні додати Вам впевненості та сексуальності.  Звичайно для багатьох довге волосся здаються більш жіночними. Однак вони мають один недолік — зачіску, виконану з довгого волосся складніше підтримувати на належному рівні. Зате такі зачіски неповторні кожна у своєму роді.

Вибір стрижки по типу обличчя

Але яку б стрижку Ви для себе не вибрали, необхідно враховувати один нюанс — стрижка повинна поєднуватися з типом Вашого обличчя. Дотримуючись цього нехитрого правила, можна завжди домогтися відмінного результату.

Отже:

Овальне обличчя

Його можна вважати в якійсь мірі ідеалом, класикою. Овальному типу обличчя підходить більшість стрижок. При виборі стрижки або зачіски з’являється можливість керуватися найновішими тенденціями і, звичайно, своїми власними уподобаннями. Індивідуальність і неповторність можна показати за допомогою скошеного проділу, французької чолки, асиметричної стрижки. Також буде доречна філіровка. При цьому чолка повинна бути сувора і рівна.

Трикутне обличчя

Власниці даного типу обличчя мають масивні вилиці, а також гостре підборіддя. Підкреслити всі достоїнства дозволить скошена чолка, але обов’язково подовжена. Також добре виглядатимуть короткі стрижки, що надають необхідний обсяг в районі мочок вух. Зовсім не варто вибирати довгі модні зачіски, тим більше із застосуванням гладких зачіс-пучків.

Квадратне обличчя

Масивний лоб, широкі щелепи можуть надати такому обличчю грубуваті черти. Модні стрижки допоможуть приховати цей недолік. При цьому вуха прикриваються косими або злегка хвилястими лініями. Особливо шикарно буде виглядати косий проділ. Категорично заборонено важка чолка, тим більше якщо вона буде дуже довга і густа. З таким типом обличчя особливо добре поєднується асиметрія.

Також цікаве:  Весільні зачіски на середне волосся (40 Фото) і Відео

Прямокутне обличчя

Асиметрична французька олка в сукупності зі скошеним проділом вдало приховають високий лоб. Короткі стрижки абсолютно протипоказані. Підійдуть довгі локони з елементами легкої завивки. При цьому, якщо довжина вашого волосся Вас не зовсім влаштовує, то завжди можна вдатися до нарощування прядок. Це буде виглядати досить ефектно.

Кругле обличчя

Таке обличчя необхідно візуально подовжити. Для цих цілей підійдуть модні стрижки з рваною чолкою і скошеним проділом. У будь-яких варіантах зачісок необхідно уникати рівного проділу і прямих чітких ліній.

Як визначитися з остаточним вибором?

Якщо Ви сумніваєтеся, що робите правильний вибір, порадьтеся додатково з професійним перукарем, послухайте його рекомендації і тільки потім погоджуйтесь на різного роду експерименти зі зміною стрижки та оформленням зачіски. Таким чином, до вибору зачіски або стрижки слід ставитися серйозно і обдумано, орієнтуючись при цьому на тип обличчя і густоти волосся, а не тільки слідувати останнім тенденціям. Правильно підібрана стрижка і відповідна довжина волосся можуть дійсно створити диво. При цьому недоліки дуже просто перетворити на переваги. Ті нюанси зовнішності, які бентежили Вас, знайдуть шарм і чарівність. Пам’ятайте, що нова стрижка і модні зачіски додадуть Вашій зовнішності необхідну родзинку.

Джерело: Женский журнал Super-Lady.Ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...