Стрижка боб — від класики до асиметрії

Популярною стрижка «боб» стала ще на початку двадцятого століття. Чималу роль у популяризації цієї стрижки зіграла Коко Шанель. З тих пір минуло чимало років, але стрижка боб так і не втратила своєї популярності. Змінювалися лише її варіації.

Тим, хто хоче випробувати на собі стрижку боб вперше, краще не ризикувати з модною асиметрією і не змінювати кардинально довжину. Спробуйте класичний варіант середньої довжини. Якщо вам сподобається ваш новий образ, надалі ви зможете спробувати й інші варіанти даної стрижки.

Стрижка боб: укладання

Укладати боб досить нескладно. Нанесіть на волосся мус, у напрямку від коренів до кінчиків посушіть феном прядки, трохи підкручуючи їх усередину.

Як виконується стрижка боб?

На потилиці відрізають найнижчу прядку волосся, залишивши приблизно сантиметр. Просуваючись до верхівки, всі інші прядки прирівнюють до першої, злегка у напрямку до себе відтягуючи їх. Найнижчу прядку на скронях потрібно прирівняти до нижньої лінії потилиці, а потім стригти, просуваючись до верхівки. Чолка оформляється за бажанням клієнта.

Стрижка боб: варіанти

Загальний вид стрижки боб визначається, формою, густотою і довжиною чолки. За допомогою чолки можна доповнити модними акцентами образ і злегка відкоригувати форму обличчя. Суворих обмежень при виборі чолки немає. На ваш вибір надається багато різних варіантів. Хоча деякі правила щодо цього все ж таки є: потрібно враховувати свій тип волосся і обличчя, а не тільки модні тенденції. Наприклад, тим, у кого пряме і густе волосся, добре підійде густа рівна чолка. А деяким можна взагалі обійтися без чолки.

стрижка боб фото

стрижка боб фото

Стрижка боб може бути по довжині різною: до лінії плечей або короткою. А також вона може бути об’ємною або гладкою, зі сходами або графічнимі рівними кінцями.

Також цікаве:  Зачіски на кожен день: хвости, вузли, пучки і коси

стрижка боб фото

стрижка боб фото

Жінкам з вузьким, подовженим овалом обличчя підійде об’ємна стрижка боб. А ось круглолицим жінкам краще уникати обсягу. Володаркам гострих рис обличчя можна звернути увагу на об’ємну стрижку із закругленими контурами. А тим, у кого риси обличчя масивні, рекомендується подовжена стрижка. Якщо ж у вас довга шия і видовжене обличчя, підійде боб середньої довжини.

Виразність стрижці можна надати не тільки з допомогою асиметрії, але і граючи з кольорами. Підкресліть свою індивідуальність, зробивши колорування.

стрижка боб фото

стрижка боб фото

Щоб стрижка боб завжди виглядала красиво, за волоссям потрібно доглядати і правильно їх укладати за допомогою прасок або круглої щітки і фена.

Стрижка боб з чолкою

стрижка боб фото

стрижка боб фото

стрижка боб фото

стрижка боб фото

стрижка боб фото

стрижка боб фото

стрижка боб фото

стрижка боб фото

Стрижка боб — асиметрія

стрижка боб фото

стрижка боб фото

стрижка боб фото

стрижка боб фото

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...