Стрижки для тонкого волосся

Професіонали радять підбирати стрижку відповідно до типу волосся. Тому, як у кожного типу волосся є свої особливості. Існують такі типи волосся: прямі і густі, кучеряві, тонкі, неслухняні.

З тонким все може бути складно, тому що не кожна стрижка підійде такого типу волосся. Адже особливістю тонкого волосся є те, що вони рідкісні і весь час плутаються. А зачіску зробити з таким волоссям — це ціла епопея. Крім цього, тонке волосся часто стають жирними і обліпают навколо голови.

Багато хто думає, що іншого виходу, як підстригти тонке волосся коротко, немає. Але вони помиляються. Адже достатньо правильно підібрати стрижку для тонкого волосся і правильно за ними доглядати, щоб вони виглядали здоровими і красивими.

Отже, якщо у вас тонке волосся, краще довірте стрижку майстру. Він порадить вам, яку зачіску підібрати і як доглядати за тонким волоссям.

Якщо у вас овальна форма обличчя, ви можете відростити волосся довжиною на сантиметрів п’ятнадцять нижче плеча. Правда, при такій довжині потрібно буде постійно підтримувати «об’ємність» волосся. Найпростіше зробити це можна, якщо при сушінні волосся, формувати їх долонями, трохи стискаючи, збиваючи і піднімаючи пасма.

Не кращим варіантом для тонкого волосся буде стрижка типу «каскад», градуювання або филировка, навіть якщо таку стрижку виконає професіонал. Краще вже тоді стригти волосся середньої довжини рівними і прямими зрізами.

Якщо ви віддаєте перевагу волоссю середньої довжини, то краще зробити «драбинку». Решту ж волосся рекомендується обстригти ножицями, рухаючи їх перпендикулярно волосу. Неповторності вам додасть асиметрична стрижка.

Не варто стригти тонке волосся дуже коротко. Вони будуть або прилипати до голови, або ж зроблять вас схожими на курча. Тому для короткого тонкого волосся добре підійде стрижка каре до підборіддя або класичний боб. Якщо ж їх підсушити після миття феном і укласти великої щіткою, вийде гарна об’ємна зачіска.

Також цікаве:  Малюнки на нігтях - фото

На кучерявому тонкому волоссі відмінно виглядатиме об’ємна коротка стрижка шарами. Кучеряве середне та довге волосся можна укласти мусом, при цьому стискаючи пасма волосся пальцями.

Стригти тонке волосся краще «гарячими ножицями». Термострижка є найкориснішою для тонкого волосся. Завдяки такому методу стрижки, волосся «запаюється», а значить, менше січеться. До того ж, вони тоді виглядають об’ємніше.

А ось укладати тонке волосся потрібно з використанням пінки для додання обсягу. Слід сушити волосся, піднімаючи їх біля коріння і як би трохи витягаючи їх. Не рекомендується використовувати лаки й віск для укладання, вони лише обтяжать волосся.

Джерело: o-volosah.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...