Трикотажні сукні

Жіночі сукні у всі часи були модними. Звичайно ж, рік від року вони зазнавали змін, що стосуються фасону і стилю. Не за «бортом» в плані моди залишалася і тканина, з якої створювалися нові модні моделі — ситець, шкіра, трикотаж, бавовна і т.д.

Ось і сьогодні сукні є основою жіночого гардероба, перекриваючи своєю вишуканістю та унікальністю костюми, блузи та спідниці. Які ж сукні є актуальними в сучасний час, на чому зупинилася мода?

Варто сказати, що останнім часом все більшою популярністю користуються саме трикотажні сукні. Причому сучасні моделі, в порівнянні з минулими часами, підкреслюють неповторність та індивідуальність жіночого образу.

Трикотажні сукні: моделі

Моделі трикотажних суконь досить різноманітні, тому досить легко знайти потрібні варіанти, як для повсякденних, так і для святкових днів. При цьому ефектність зовнішнього вигляду буде забезпечена.

Сьогодні великою популярністю користуються трикотажні сукні, як облягаючого, так і вільного крою. Головне потрібно пам’ятати, що даний елемент гардеробу має бути елегантним, приховувати недоліки і підкреслювати достоїнства красивої жіночої фігури.

Основними тенденціями сезону є сукні з мохера, виконані в стилі подовженого светра з великим об’ємним коміром. Ідеальним доповненням до такої моделі можуть стати браслет, пояс і довгі намиста в тон із забарвленням сукні. Не зайвими будуть і високі чоботи. Сукня-светр, як правило, являє собою облягаючий варіант, що надає романтичність образу.

Актуальними в цьому сезоні є і короткі трикотажні сукні з рукавами, що носять назву «летюча миша». У цьому випадку витонченість жіночої фігури підкреслюється за допомогою широкого пояса. Як доповнення можна використовувати широкі браслети.

Не варто зупиняти свій погляд, тільки на тонкому трикотажі. Адже модним є і товстий трикотаж, який відрізняється своєю об’ємністю і різноманітністю пропонованих малюнків. Наприклад, імітація ручної в’язки, поздовжні лінії і т.д.

Також цікаве:  Гумове взуття - різноманітні моделі

Трикотажні сукні: коли носити?

Трикотажні сукні ідеальні восени, взимку і навесні. Оскільки вони досить теплі. Хоча і влітку деякі варіанти трикотажних суконь припадуть дуже до речі, особливо, якщо для пошиття даного елемента гардероба використовулася надтонка трикотажна тканина.

Звичайно, сукні з трикотажу — це відлуння колишньої старовини, але сучасні моделі вельми ефектні і елегантні.

Джерело: Женский журнал Super-Lady.Ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...