Туфлі на підборах: які вибрати?

Багато жінок віддають перевагу туфлям на високих підборах. І це не дивно, адже каблук повністю перетворює жінку. Її ноги здаються стрункіше, довше, постава її змінюється. Але з іншого боку, підбори можуть завдавати безліч мук: мозолі, біль, втрату рівноваги. Ось тут і виникає питання, які туфлі на підборах найкраще вибрати?

Вам слід врахувати кілька нюансів.

Підбори повинні бути міцними

Найбільш зручними є стійкі і міцні туфлі. «Відчуйте» взуття, коли будете вибирати: постійте в туфлях на місці, пройдіться по магазину. Якщо вам важко утримати рівновагу на таких підборахі, від покупки краще утриматися. Не радимо купувати ненадійне і хитке взуття.

Місце для пальчиків

Взуття на високих підборах, наприклад, вечірні туфлі на шпильці, має одну не дуже зручну властивість: ноги ковзають вперед. Тому туфлі, які ви обираєте, повинні бути з досить широким носком. Це потрібно для того, щоб нога могла в ньому рухатися. Вибираючи туфельки з гострими носками, переконайтеся, що пальці в них не впираються.

Платформа

Придивіться до взуття з прихованою платформою, яка може зробити вас візуально вище ростом. Ще один плюс таких туфель в тому, що платформа компенсує висоту підборів, що значно полегшить ходьбу. Приміром, взувши туфлі з десятисантиметровими підборами і чотирьохсантиметровою платформою, вам здасться, що каблучок всього сантиметрів шість у висоту.

Правильний розмір

Ніколи не купуйте туфлі меншого розміру з надією на «авось розносяться». Як би дешево не коштували вони, і яка супер фірма їх би не виготовила. Ви можете відчувати жахливий дискомфорт, навіть якщо туфлі менше на пів розміру. Краще всього вибирати взуття ввечері. У цей час ноги злегка набрякають, і вам легше буде визначитися з розміром. Ці поради особливо актуальні, коли вибираються весільні туфлі для нареченої. Адже в цьому взутті  винуватиці торжества доведеться ходити і танцювати весь день.

Також цікаве:  Модні плаття

Ще декілька порад:

— При ходьбі намагайтеся ставити ступню на землю повністю, і лише потім виштовхувати ногу для того, щоб зробити крок;
— Намагайтеся робити маленькі кроки;
— Придбайте спеціальні подушечки, які потрібно помістити між взуттям та ногою; так ви захистите ноги від мозолів і забезпечите ногам додаткову підтримку.

Джерело: Женский журнал Super-Lady.Ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...