Французька коса навиворіт з пучком нагорі

З кожним сезоном з’являються нові й цікаві зачіски завдяки таланту перукарів і стилістів. Одним з таких шедеврів стала французька коса навиворіт (або так звана голландська коса) з пучком нагорі. Для створення такої зачіски необхідне довге волосся, а також трохи терпіння і практики.

Як заплести перевернуту французьку косу навиворіт з верхнім пучком?

Якщо ви вже міцно освоїли техніку плетіння французьких косичок, то заплести французьку косу навиворіт з верхнім пучком буде для вас досить просто. Однак якщо ви ще зовсім новачок у цій справі, але вам все-таки дуже хочеться таку зачіску, то краще почати з вивчення техніки плетіння звичайної французької та голландської коси .
Для створення даної зачіски вам знадобиться наступне : гребінець для волосся, гумки, шпильки, шиньйон для пучка, а також засоби для укладки (при бажанні).

  • Добре розчешіть волосся, нахиливши голову вперед.
  • Візьміть невелику прядку волосся на потилиці і розділіть її на три однакові секції, як ніби ви збираєтеся плести звичайну косичку. Далі необхідно збирати волосся з боків і з’єднувати їх з прядками в ваших руках. Пам’ятайте, що прядки йдуть вниз, а не вгору, як у класичної французької коси.
  • Права частина коси йде під середню, ліва частина коси — також під середню. Після цього від основної маси волосся справа відокремте невелику прядку, з’єднайте її з правою частиною коси і прядку що вийшла покладіть під середню. Також і від основної маси волосся зліва беремо невелику прядку і приєднуємо її до лівої частини коси, заводячи прядку під середню. І, таким чином, плетемо косичку до маківки.
  • Після того, як плетіння коси завершено, візьміть гребінець і ретельно розчешіть і пригладьте волосся.
  • Візьміть тонку гумку і зробіть кінський хвіст .
  • Після цього вам знадобиться шиньйон для пучка (обов’язкова умова — він повинен бути одного кольору з вашим волоссям). Акуратно оберніть навколо нього решту волосся і зафіксуйте кінчики шпильками.

При необхідності зачіску можна збризнути спреєм для фіксації волосся. Прикрасивши таку косу красивими шпильками або іншими аксесуарами для волосся , вона цілком може стати завершенням вечірнього образу.

Французька коса навпаки з пучком нагорі (відео)

Також цікаве:  Зачіски на довге волосся (57 фото) та відео

Джерело: o-volosah.ru

Автор: Катерина Ленська

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...