Французька коса. Як заплести французьку косу на Фото і Відео

Французька коса — це один із шедеврів перукарського мистецтва, який тепер доступний і нам, звичайним жінкам, люблячим доглядати за своїм волоссям і наводити красу. Незважаючи на те, французьку косу складно заплести самій собі, все ж можна потренуватися, і навчитися створювати оригінальну зачіску, яка може стати як святковою, так і повсякденною. Тому пропонуємо вам варіант плетіння французької коси на своїому волоссі власноруч.

Французька коса: як плести?

Щоб заплести цю чудо-косу, необхідно в першу чергу добре розчесати волосся, можна навіть трохи зволожити їх. Потім зачесати назад. Якщо волосся тонке, можна зробити навіть легкий начос, щоб додати об’єм. Густому волоссю це не знадобиться.

Плетіння традиційної французької коси починається зверху від чола. Беремо велику прядку в районі лоба і поділяємо її на три частини. Якщо хочете створити косу об’ємніше, тоді прядки повинні бути більше, і навпаки, якщо хочете тонку косу, то менше.

За традиційною схемою плетемо французьку косичку , набираючи додаткові прядки з боків, і вплітаємо їх поступово в нашу косу. При цьому маленьку прядку, що знаходиться внизу, потрібно підхопити великим пальцем і вплести в основну косу. Ліва рука в свою чергу притримує ліву і середню прядки.

Утворену велику прядку з правого боку переплітаємо з середньою.

Далі повторюємо свої дії, підхоплюючи тепер уже великим пальцем лівої руки нижню прядку, і вплітаємо її в косу.

Ліву прядку переплітаємо з середньою. І так продовжуємо чергувати праву і ліву руку, вплітаючи з боків прядки по черзі поки не досягнемо низу, тобто краю росту волосся.

Коли ми його досягли, можна зафіксувати французьку косичку шпилькою або гумкою. Але можна і продовжити плести косу далі.

Французька коса: варіанти

Сучасна французька коса має кілька варіантів. Наприклад, її можна плести не одну, а дві і більше. Все залежить від вашої фантазії. Відмінним і неординарним способом є безліч французьких кісок на голові. Тільки уявіть, як здорово виглядає така зачіска!

Не менш цікавим і простим способом сьогодні вважається недбало заплетена французька коса . Її обожнюють молоді дівчата. А плести її потрібно абсолютно не дотримуючись, правил подекуди, допускаючи півні і розпатлані прядки. Злегка скуйовджений вигляд косички підкреслить вашу індивідуальність і сміливість.

Як бачите, французька коса актуальна в будь-якому випадку, і може виручити, коли ваше волосся не зовсім свіже. Вдалих вам експериментів!


Як плести французьку косу? (Відео)

Також цікаве:  Африканські косички

Французька коса навиворіт

Джерело: o-volosah.ru

Автор: Ольга Кікляр

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...