Як заробити гроші в інтернеті, сидячи вдома з дитиною: 12 ідей для роботи на дому

Щоб заробити гроші, для початку потрібно зрозуміти, що ви вмієте робити. Може, ви вмієте шити на машинці? Робите іграшки? Або складаєте непогані тексти? А далі вам залишається тільки вибрати саме відповідне заняття.

1. Спільні закупки

Що потрібно щоб заробити гроші на спільних закупках: комп’ютер, вихід в Інтернет, адреси відповідних сайтів.

Як відомо, купувати товар оптом набагато дешевше, ніж у роздріб. Алгоритм дій такий: знаходите тематичний форум і реєструєтеся на ньому. Зв’язуєтеся з оптової фірмою, пропонує затребувані товари за відповідною ціною. Тепер шукаєте однодумців — розміщуєте на форумі оголошення, в якому вказуєте інформацію про товар, способах оплати, місце та умови роздачі і — це важливо — розмір комісії, яку ви, як організатор заходу, візьмете собі за послуги. Набираєте потрібне число бажаючих придбати заповітне щось за мінімальною ціною (зв’язок, як правило, тримається за допомогою електронної пошти), збираєте гроші, замовляєте товар у оптовика, чекаєте його прибуття — і роздаєте покупцям в призначеному місці. Економія витрат за рахунок оптової закупівлі — близько 30-35%, причому 10-15% від цієї суми — ваш законний заробіток.

Плюси

Люди, які заробляють гроші на спільних закупівлях, як правило, зосереджуються на продукції, актуальною для них самих. Наприклад, мами часто купують і поширюють дитячі речі або косметику. В процесі роботи ви навчитеся безпомилково знаходити «рибні» місця — з широким асортиментом товарів і низькими цінами.

Мінуси

На жаль, замовлений товар вже не повернеш назад. Незатребуваний, доведеться хоч як-небудь, та пристроювати — аби витрати окупилися. До того ж вибір товару по каталогу — та ще угадайка. Вас можуть ошукати, а можуть і звинуватити в тому, що це ви всіх надули. Ви можете внести передоплату, а замовник раптом візьме та й передумає. На жаль, це бізнес, де ви постійно ризикуєте втратити гроші — і добре, якщо тільки свої.

2. Інтернет-магазин

Що потрібно щоб заробити гроші відкривши власний інтернет-магазин: комп’ютер, вихід в Інтернет, безкоштовні програми для створення інтернет-магазинів, Google в допомогу.

Інтернет-магазин — це комерційний сайт, на якому, за допомогою фотографій і описів, ви виставляєте на продаж товар. Можете пропонувати покупцям власний продукт, а можете стати посередником між виробником і клієнтами. Щоб створити інтернет-магазин,  виберіть хостинг (місце, де розташується ваша віртуальна «точка»), тарифний план оплати хостингу (простий тарифний план буде коштувати близько 6-8 у.о. на місяць) і зареєструйте доменне ім’я. Готові дизайни інтернет-магазинів легко знайти через будь-який пошуковик. До речі, можна купити, взяти в оренду або оплатити в розстрочку інтернет-магазин «під ключ». А далі треба буде «розкрутитися» — зробити свою лавочку відвідуваною. Загалом, все як у житті.

Плюси

Не потрібно мучитися з орендою, оплачувати комунальні послуги за обслуговування приміщень, в яких зберігається та реалізується товар.

Мінуси

Якщо ви до цих не займалися створенням сайтів і у вас немає знайомого веб-дизайнера, незрозумілі терміни «домен», «хостинг» та «плагін» будуть цілком і повністю вашим головним болем. Мають відбутися витрати часу і коштів на розкрутку магазина, оптимізацію і просування його в Мережі, рекламу.

3. Власний блог

Що потрібно щоб заробити гроші на блозі: комп’ютер, вихід в Інтернет, блог, який читають більше 500 чоловік.

Якщо ви ведете особистий блог з високою відвідуваністю, рано чи пізно вам запропонують розміщувати платні записи (повідомлення). Реклама може бути відкритою (наприклад, текст рекламного характеру та посилання на сайт замовника) або прихованої («джинса» — блогер пише звичайний пост «з життя» і між рядків згадує рекламований бренд). Вивчіть всі тонкощі питання, перш ніж починати заробляти гроші.

Також цікаве:  Модні сарафани: 80 найкрасивіших моделей

Плюси

Справи йдуть, контора пише — як вели ви свій блог, так і ведете. Спілкуватися із замовником можна через пошту, icq, скайп, а гроші отримувати, скажімо, на електронний гаманець. За блогову рекламу, звичайно, багато не платять, але заробити гроші можно, зайва копійчина на кишенькові витрати у вас буде завжди.

Мінуси

Приготуйтеся втратити енну кількість читачів — реклама в блогах все ще вважається чимось непристойним. Люди будуть нервувати і писати вам гидоти в коментарях (не звертайте уваги). Та й від комп’ютера тепер просто так не відійдеш: вам же потрібно постійно бути на зв’язку, а відключивши пошту, щоб «не діставали», ви автоматично втратите замовлення і, стало бути, гроші.

4. Набір текстів

Що потрібно щоб заробити гроші набираючи тексти : комп’ютер, запас паперу А4, принтер (якщо немає власної техніки — обійти округу і знайти самий зручний і дешевий копіювальний центр).

Вам приносять тексти — ви їх просто набираєте на комп’ютері. Робота нескладна, але вже дуже нудна. Клієнтів знаходите по оголошенню (торгуйтеся!). З приводу низької швидкості друкування турбуйся не варто: пара місяців роботи — і почнете строчити наосліп як з кулемета.

Плюси

Заробляєте вдома, нікуди ходити не потрібно. Особливих навичок теж не потрібно — терпіння і труд все перетруть.

Мінуси

Терпіння і труд все перетруть — наприклад, здоров’я: втомлюються очі, спина і попа. Гарантій, що вам неодмінно заплатять за роботу, немає і бути не може.

5. Рерайт текстів

Що потрібно щоб заробити гроші на виконуючи рерайт текстів: комп’ютер, Інтернет.

Замовник надсилає текст, ваше завдання — переписати його, замінюючи слова в пропозиціях на схожі за змістом, щоб в результаті вийшов текст на ту ж тему, з тим же посилом, а й начебто б зовсім іншою. Клієнт поміщає вашу роботу, припустимо, у себе на сайті і спить спокійно, не боячись, що його зловлять на плагіаті.

Плюси

Робота надомна — сиди собі, попивай кофеек да переписуй.

Мінуси

Дуже втомлюється мозок, а також затікають м’які частини тіла. Полоти грядки в жаркий день — менше обтяжлива заняття. До того ж з усіх видів надомної праці ця, мабуть, найважча.

6. Копірайтинг, написання статей для сайтів

Що потрібно щоб заробити гроші на написанні статей для сайту: комп’ютер, Інтернет, літературні здібності.

Наберіть в пошуковику «інтернет-журнал». Пройдіться по форумам — часто форум «пристебнутий» до порталу, а нам туди і треба. На головній сторінці ресурсу шукайте слово «редакція» або «зворотний зв’язок». Надішліть на вказану електронну адресу інформацію про себе і пару своїх матеріалів у форматі порталу. Спочатку вам напевно будуть пропонувати за роботу смішні гроші. Не турбуйтеся і продовжуйте рух. Потихеньку набирайтеся досвіду та поповнюйте своє портфоліо.

Також цікаве:  Красиві випускні сукні, взуття та аксесуари на фото

Плюси

Ви самі плануєте свій час. Ваш будинок — не тільки ваша фортеця, але ще й офіс, бухгалтерія, і т.д. Втім, це стандартний плюс всіх видів надомної роботи.

Мінуси

Будьте готові до того, що рано чи пізно на вас вирішать заощадити. Фрілансер не числиться на балансі, і юридично роботодавець не несе перед ним відповідальності. Писати електронні листи, відстоюючи свої права на зароблені гроші, — заняття марне. Дедлайни, цейтнот та інші «розваги» можуть засмоктати настільки, що ви абсолютно відірветеся від реальності. Реальність залишиться неприбраним, негодованих, непраних і невикупанной.

7. Написання рефератів і курсових

Що потрібно щоб заробити гроші на написанні курсових робіт: комп’ютер, вихід в Інтернет, набір оргтехніки (принтер, сканер), запас паперу формату А4, запас канцелярського приладдя (папок, скріпок і т.д.), методичні посібники.

Перший варіант: ви самі освоюєте складні предмети і точні науки. Навіть не сподівайтеся виїхати на «гуманітарці» — скачати з мережі рефератік з літератури в наші дні здатний будь пятіклашка.

Другий варіант: обдзвонити «головастих» знайомих і сколотити інтелектуальну бригаду, яка буде, власне, качати, креслити, писати, рахувати, а ви тим часом — шукати клієнтів і здавати замовлення. Багато студентів вважають, що написана вами за гроші робота — це перепустка в студентський рай. Пояснюйте замовнику, що він повинен буде захистити матеріал на іспиті або заліку, тому наукова праця потрібно як мінімум прочитати.

Плюси

Вам не потрібно надовго йти з дому, замовлення можна приймати по телефону, рекламні оголошення розклеювати під час прогулянки з дитиною, а за «готовим продуктом» клієнти нехай приходять самі.

Мінуси.

Під час сесій замовлень дуже багато, а ось решту часу доведеться нудьгувати. Ваш будинок може перетворитися на прохідний двір, так як багато клієнтів вперто не розуміють, що таке приватне життя і прийом «з дев’яти до шести». Замовники так і норовлять заплатити менше, ніж було обумовлено. А ще готуйтеся до того, що роботу, навіть саму простеньку, іноді треба «доводити до розуму» нескінченно довго. У найважчих випадках доводиться навіть повертати передоплату.

8. Хенд-мейдінг

Що потрібно щоб заробити гроші на хенд-мейді: запас гарного матеріалу; робоче місце, захищене від пустотливих дитячих ручок.

Товар, який виставляється на продаж, має справляти враження Речі З Великої Букви. Тому використовуйте якісні матеріали і не халтурьте. Формула створення хенд-мейдінга, який добре продається: вміння + матеріали + перфекціонізм.

Можна паяти вітражі, виготовляти в’язані та валяні іграшки. Добре йдуть кераміка, біжутерія, розпис по тканині і різьблення по дереву. Якщо є ділянка землі або хоча б вільний підвіконня, можна вирощувати горшкові або садові рослини. Зорієнтуватися в тому, яку ціну запитувати за свій товар, допоможе Інтернет. Ринок збуту — галереї, магазини сувенірів, інтернет-магазини, тематичні співтовариства (форуми) і т.д.

Плюси

Люди люблять дрібнички і ніколи не перестануть їх купувати. Так що ви завжди будете при ділі.

Мінуси

Конкуренція висока, матеріали дороги, та й збувати готову продукцію ох як непросто.

9. Догляд за дітьми

Що потрібнощоб заробити гроші доглядаючи за дітьми : чисте приміщення, вміння працювати з малюками, профільна освіта (але це не обов’язково).

Ви заробляєте гроші, доглядаючи за дітьми, яких батьки приводять до вас додому, або ж забираєте чиїхось крихт із садка і возитеся з ними до приходу тат і мам — це залежить від потреб замовника.

Також цікаве:  Весільна сукня для королеви

Плюси

Ваші власні малюки під наглядом і в компанії, і при цьому ви ще й гроші отримуєте!

Мінуси

Якщо з підзвітними діточками щось трапиться, відповідальність, аж до кримінальної, несете ви.

10. Манікюрні і перукарські послуги на дому

Що потрібно щоб заробити гроші на оказуючи манікюрні і перукарські послуги : набір інструментів, обладнане робоче місце.

Якщо ви майстер манікюру-педикюру або перукар, приймати клієнтів можна і вдома. Звичайно, перукарське ремесло вимагає спеціального навчання, зате навчитися робити манікюр (педикюр) можете і самостійно — наприклад, за допомогою відеоуроків, викачаних з Мережі. Тренуватися краще на кішках, тобто на подружках. Вони ж зроблять вам рекламу за допомогою сарафанного радіо. Головне в цій справі — якомога ретельніше дотримуватися правил гігієни.

Плюси

Можна заробити непогані гроші. Клієнти приходять додому самі.

Мінуси.

Сторонні люди в квартирі. Підвищений ризик підчепити який-небудь грибок (заразитися можуть і ваші близькі).

11. Бізнес. Поширення косметики.

Що потрібно щоб заробити гроші на поширенні косметики: зареєструватися у фірмі-розповсюджувача і взяти каталоги і зразки.

Все залежить від того, з ким зв’язатися: є компанії, чий продукт дійсно добре продається. Але вам в будь-якому випадку доведеться побігати, і поки ви не «набігає» собі постійне коло клієнтів, легко не буде.

Плюси

Якщо ви вже набрали клієнтів або навіть створили власну мережу, ви не залишитеся без грошей. Мережеві компанії постійно дарують своїм агентам подарунки, тому особисто ви не залишитеся також і без косметики (або що ви там беретеся поширювати?). Нарешті, раз і назавжди вирішується питання «що дарувати свекрухи / виховательці на день народження / 8 Березня».

Мінуси

Діяльність мережевих компаній іноді виходить за межі правового поля.

До того ж ваше завдання — заробляти сидячи дома, а даний вид праці передбачає принцип «вовка ноги годують».

12. Відвідування фокус — груп

Що потрібно щоб заробити гроші на фокус-групах : приїхати і взяти участь.

Шукайте в Інтернеті оголошення виду «набираємо фокус-групу, або «соціологічне опитування за гроші» і висилайте за вказаною адресою лист зі своїми даними. Якщо ви підходите організаторам за тими чи іншими параметрами, вас запросять. Зазвичай набирають групу з 8-10 чоловік, кожному з яких задають питання про те чи іншому продукті. Ви приймаєте участь в обговоренні і отримуєте за це гроші.

Плюси

Дуже просте і досить цікаве заняття.

Мінуси

В якості постійного заробітку участь у фокус-групах не годиться, оскільки питання «Куди подіти дітей?» Залишається відкритим. До того ж цей вид підробітку актуальний лише для жителів столиці і найбільших міст.

Підводимо підсумки

Працювати на дому — значить робити те, що ви вмієте найкраще. Головне — не намагатися вхопитися за перше-ліпше заняття: в цьому випадку результат напевно буде далекий від очікувань. Принадність фрілансу в тому й полягає, що можна стати ким заманеться. І цілком може так скластися, що, коли прийде час виходити на повний робочий день, вам цього вже й не захочеться.

Джерело: goodhouse.ru

Переклад українською: 4lady.in.ua

Загрузка...