Як зробити rainbow loom браслет з резинок і намистин

браслети з гумок
Цей чудовий браслет з резинок rainbow і намистин може сплести навіть початківець всього за кілька хвилин. Rainbow loom браслет може стати хорошим подарунком або ви можете зробити його для себе.

Вам знадобиться:

  • 1. Кольорові резиночки rainbow loom
  • 2. Намистини, діаметром 8-10мм з великим отвором
  • 3. S або С-подібний затискач

Для виготовлення цього браслета з резинок Rainbow loom ви можете використовувати вказівний і середній палець або вилку, а можете зробити елементарний станок з підручних засобів, як показано на фото.

як делать браслети з гумок
Щоб не відволікатися від роботи, заздалегідь нанизуємо намистини на резинки. Я поєдную блакитні намистини з рожевими резинками і бузкові намистини з бузковими резинками. Ці кольори дуже добре підходять один одному. Кількість таких намистин залежить від розміру зап’ястя, приблизно всього 16-18 штук.

як плести браслети з гумок
Отже, приступимо!
Першу бузкову резинку без намистин я одягаю на станок, перекручуючи її у вигляді вісімки, потім одягаю рожеву з блакитною бусинкою зверху.

браслети з гумок на пальцях

Нижню резинку праворуч піднімаємо вгору, знімаємо з станка і відпускаємо. Те ж саме робимо і зліва.

плетіння браслетів з гумок
Потім, беремо бузкову намистину з резинкою, одягаємо поверх, знімаємо резинку з правого краю, тягнемо вгору і відпускаємо в центр, потім з лівого краю, тягнемо вгору і відпускаємо в центр.

rainbow loom браслети з гумок
Чергуючи таким чином намистинки різного кольору до потрібної нам довжини браслета.

браслети з гумок

Останню резинку беремо, як і першу, порожню, одягаємо на наш станок, знімаємо нижні резинки наверх і в центр, ліворуч і праворуч.

rainbow loom браслети

Наприкінці акуратно чіпляємо зажим за дві резинки, знімаємо з станка наш браслет, потім чіпляємо зажим за початок браслета.

rainbow loom браслети з гумок

Браслет готовий.

майстер клас браслет з гумок
При виготовленні такого браслета можна включити фантазію і проекспериментувати з великою кількістю кольорами або ж зробити його однотонним.

Також цікаве:  Як зробити браслет з резинок «Веселий канатик»

Rainbow loom браслет з резинок і намистин, відео:

 

 Джерело: www.mega-woman.ru
Загрузка...