Як підібрати стрижку?

Побачивши на телеекрані чи в журналі красиву стрижку , жінки часто відразу ж біжать в салон з проханням зробити таку саму. Хоча результат, на жаль, не завжди виправдовує очікування.

Адже при виборі зачіски потрібно врахувати не лише свої переваги, але і сполучуваність стрижки з формою обличчя і особливостями волосся. І не забувайте про модні напрямки!
Врахуйте, що стрижка повинна підкреслювати ваші достоїнства і, навпаки, приховувати недоліки. Її варто вибирати залежно від типу обличчя і кольору і типу волосся.

Стрижки і тип обличчя

  • Володаркам овального обличчя нічого переживати з приводу вибору зачіски.Адже їм підходять практично всі стрижки: від короткого їжачка до супердовгого волосся.
  • Жінкам з витягнутим обличчям підуть стрижки, які злегка розширять його візуально. Приміром, об’ємний «боб» або графічне каре. Якщо ж волосся у вас довге, придивіться до «драбики», яка починається від лінії підборіддя. Така стрижка візуально вкоротить обличчя.
  • Якщо у вас вузьке підборіддя та широкий лоб , можна зробити косу чолку , а прядки що розходяться в різні боки від підборіддя залишити довгими. Відмінним варіантом стане стрижка «каскад» з підвернутими назовні кінчиками.
  • Підійде коса чолка і дівчатам з обличчям квадратної форми . Як варіант, можна придивитися до коротких стрижок .
  • Володаркам круглого обличчя короткі стрижки, навпаки, не дуже підходять. Їм варто звернути увагу на зачіски з боковим проділом або з кучериками спереду.
  • Грушоподібне обличчя вимагає особливого підходу у виборі стрижки. Приміром, від занадто коротких стрижок необхідно відмовитися. Придивіться до стрижок на середню довжину волосся з об’ємом до рівня скул. Таку зачіску варто зробити злегка об’ємною і на маківці. А доповнити її можна рваною косою чолкою.

Стрижки і тип волосся

Від того, яке у вас волосся, також буде залежати вибір стрижки . Адже деякі типи волосся можуть зовсім не підходити для певних стрижок.

Якщо волосся у вас тонке , придивіться до коротких стрижок, а якщо товсте і об’ємне, в такому разі їх краще залишити довгими.

Володаркам неслухняного, кучерявого і жорсткого волосся варто відмовитися від стрижок з чолкою, а також від таких стрижок, як коротке каре або «боб».Інакше ви просто замучитеся з таким волоссям, так як вони не тримають форму.

Дівчатам з жирним і часто випадаючим волоссям не варто носити довге волосся.Якщо ж у вас на шкірі часто з’являються висипання, та й загальний її стан не радує, тоді короткі стрижки вам не підійдуть.

Врахуйте, що брюнетки виглядають старше з короткою стрижкою. Їм краще звернути увагу на каре або чіткий « боб ». А довге волосся відмінно підійде блондинкам. Якщо ви ще не визначилися з зачіскою, спробуйте погортати журнали або переглянути сайти з фотографіями зачісок і стрижок. Порівняйте форму вашого обличчя з формою обличчя моделей. Подивіться, які стрижки їм підходять і, відповідно, підберіть собі таку. Постарайтеся знайти хорошого майстра-перукаря, який порадить, яка стрижка підійде саме вам.

Джерело: o-volosah.ru

Автор: Ірина Гоянюк

Переклад українською: 4lady.in.ua

Також цікаве:  Мелірування волосся
Загрузка...