Зачіски на довге волосся (57 фото) та відео

Сьогодні ми з Вами подивимося самі модні зачіски на довге волосся на  фото та відео. Довге волосся є свого роду візитною карткою жінки, адже по одному зовнішньому вигляду і зачісці можна відразу визначити, наскільки дама серйозно підходить до своєї персони. Погодьтеся, приємно бачити гарні зачіски на довге волосся, коли здоровий блиск і пишність волосся притягають до себе захоплені, а часом навіть і заздрісні погляди.

Але, з іншого боку, довге волосся це і величезна праця з підтримання їх у чудовій формі, щоденний догляд та оберігання взимку від холоду, влітку від зайвого ультрафіолету. Винагородою за працю будуть найяскравіші зачіски на довге волосся. У сьогоднішній добірці ми постаралися показати максимально можливі варіанти стрижки та зачіски на довге волосся.

Комусь подобаються зачіски на довге волосся з чолкою, інші вважають за краще зачісувати прядки назад, відкриваючи чоло, тут кожен бачить красу по-своєму. Наша задача показати Вам можливості створення краси на своєму волоссі, що б Ваші зачіски приносили задоволення і радували Вас, ну і звичайно, оточуючих людей. Дивіться, обговорюйте, отримуйте задоволення, а може щось із побаченого Вам сподобається і Ви будете використовувати їх.

Зачіска на довге волосся “Високий хвіст”. Відео

Зачіска на довге волосся “Кудрі”. Відео

Каре на довгому волоссі. Відео

Джерело: katyaburg.ru

Переклад украънською: 4lady.in.ua

10id

Рубрика: Стиль | Мітки: | Comments Off on Зачіски на довге волосся (57 фото) та відео