Прикраси з бісеру своїми руками. Схеми, ідеї ​​та фото

Найкрасивіші, улюблені й оригінальні прикраси – ті, які ми створили своїми руками. Ми пропонуємо вам зайнятися бісероплетінням – це відмінне хобі, яке вас захопить, допоможе розвинути фантазію та збагатить шкатулку з біжутерією найнеймовірнішими прикрасами.

Представляємо новий майстер-клас зі створення прикрас із бісеру своїми руками, які стануть сліпучим доповненням вашого образу або бажаним подарунком подрузі.

Браслет з бісеру та шпильок

В цей яскравий браслет неможливо не закохатися! Він привертає увагу оточуючих своїм цікавим виконанням і поєднанням холодного металу і кольорового бісеру. Все, що нам знадобиться для його створення, – це упаковка шпильок, бісер та еластична силіконова нитка або гумка.

  • Крок 1. Вдягай намистини в шпильку. В залежності від розміру самих намистин і довжини шпильки в середньому це 6-7 намистин.
  • Крок 2. Повторюй цю дію для всіх шпильок
  • Крок 3. Нанизуй шпильки з бісером на еластичну нитку так, щоб дві нитки були просунуті в два паралельних кінця шпильки.

Для рівномірності затягання розташовуй шпильки «валетом». Наш браслет готовий, зав’яжи вузлики і додай замочок для кріплення.