Швидка піца на сковороді за 10 хвилин — 7 покрокових рецептів

Не завжди є можливість витрачати багато часу на приготування різних смачних страв. Хтось завантажений роботою, у кого-то аврал у справах, а хтось просто не хоче витрачати свій дорогоцінний час на приготування кулінарних шедеврів.

І сьогоднішня стаття якраз для таких людей. Готуємо швидко, отримуємо просте смачне блюдо з мінімумом затрат. Як можна зрозуміти з назви, готувати сьогодні ми будемо піцу. Традиційно вона готується з дріжджового тіста. Та що говорити, це не дуже швидко. Дійсно, не завжди є можливість його готувати.

А ось приготувати основу за пару хвилин, це знахідка! Та ще й запекти смачну страву на сковорідці, а не в духовці. І все це займе 10 хвилин. Вже хочеться спробувати? Правда!

Якщо я ще скажу, що тісто можна готувати хоч на кефірі, хоч на сметані, на майонезі, на йогурті, на молоці і навіть на воді. І я навіть думаю, що приготувати його можна навіть на кисловатом соку. Не пробувала, але ось пишу зараз, і думаю, що спробую.

А в якості начинки можете використовувати все, що є в холодильнику. Залишилася пара помідорів – відмінно, є маслини і оливки – чудово, в холодильнику лежить шинка, салямі, або просто «Докторська» – супер! Ну і сир звичайно ж знадобиться. Зовсім невеликий шматочок. Без нього ніяк!

М’ясо, варена курятина, корейська морква, свіжі або мариновані гриби, молоденькі кабачки – все буде до місця.

Думаю, що всім скоріше хочеться приготувати таку смакоту. Тому розпочнемо.