Гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку і роком народження

Ось і добігає кінця черговий рік. Знову ялинка з прикрасами, бризки шампанського і близькі люди поруч. Але він відрізняється від інших. Чому ж? Тим, що настає правління Білої Металевої Щури. Вона починає новий цикл символів і несе з собою великі зміни.

Жовта Земляна Свиня, що символізує 2019, закрила двері довгого коридору, завершивши тим самим багато справ і закривши перспективи. Що ж нас чекає в новому 2020? Про це ми розповімо детальніше в цій статті.

Розглянемо в даній статті спільні гороскопи по знакам зодіаку, дізнаємося, що допоможуть нам наші східні символи-тварини, дані по кожному року народження. А також дізнаємося про прогнози, які склали провідні астрологи Павло Глоба і Василина Володіна.

Гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку

Для кожного зі знаків зодіаку цей період може скластися по-різному. Давайте розглянемо чого очікувати і на що звернути увагу в 2020, народженим в той, чи інший місяць.

ОВЕН ( 21.03 – 20.04)

Для рогатих упертюхів цей період складеться вельми непогано. Якщо вони зможуть впоратися з природного нетерпимістю і надмірним егоїзмом, то в справах, можна досягти хороших результатів. Дуже можливо, що довгоочікуваний кар’єрне зростання стане можливим, або овен зможе знайти саме ту роботу, про яку давно мріяв.

Хвороби шлунка і кишечника, властиві цьому знаку, знову дадуть про себе знати. Вирішити їх стане можливим, якщо навчитися справлятися з поганим настроєм. Адже, як кажуть, всі хвороби від нервів. Овнам потрібно стежити за своїм здоров’ям, за своїм раціоном, особливо в середині року.

У вільних жінок і чоловіків з’явиться хвилі реальний шанс обзавестися сім’єю. Важливо, однак, не коверзувати і пам’ятати, що дні і місяці йдуть, а хороших партнерів розбирають. Тим, хто вже перебуває у шлюбі, потрібно вчитися стримувати свої емоції.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Логічний і впертий телець нарешті добереться до бажаної точки розвитку. Можливо, це буде начальницьке крісло. А, може, довгоочікувана поїздка в гори. А, можливо, створення сім’ї. Але важлива мета, що стоїть біля рогатої на чолі кута, буде досягнута.

Для більш зрілих тельців, які навчилися змінювати впертість на спритність, 2020 принесе важливі соціальні зміни, пов’язані з людьми. Можливо загострення давніх проблем із зором, горлом і суглобами. Варто стежити за своїм станом і пам’ятати, що будь-яку хворобу краще попередити, ніж лікувати. Потрібно вчасно давати собі відпочинок, шлях це буде просто домашній відпочинок.

Код Щури цей знак, можливо, зрозуміє, що будинок – це не просто чотири стіни. Це затишне гніздечко, його вогнище. Не виключено, що саме ці 365 днів принесуть бичка можливість вступити в шлюб, адже любов прийде дуже яскрава, палка і запам’ятовується.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 20.06)

Швидкі, верткі і спонтанні близнюки звернуть на себе увагу Щури, але аж ніяк не в позитивному ракурсі. Металевої Щура до вподоби розміреність і стриманість, планування і стабільність. Саме цих рис і не вистачає у справжніх Близнюків. І, щоб сподобатися представниці року, доведеться постаратися. Щоб добитися фінансового благополуччя, Щур радить не стрибати з місця на місце і не змінювати пріоритети, а залишатися вірним одній ідеї або одним місцем роботи.

У другій половині цього періоду можливі проблеми з ШКТ, є ризик попасти в лікарню з отруєннями. Взагалі, небажання Близнюків стежити за своїм здоров’ям може зіграти з ними злий жарт. Годі вже зволікати з походами до лікаря, йти варто зараз – саме час.

На особистому фронті все теж дуже навіть непогано. Якщо Близнюк подивиться по сторонам і задумається про створення нового осередку суспільства, у нього будуть всі шанси зустріти того самого людини. Якщо ж представник цього знаку вже перебуває у шлюбі, відносини у нього зміцняться.

РАК (22.06 – 22.07)

Для раків буде важливо знаходити компроміси, йти назустріч людям, які їх оточують. У кар’єрному питанні можливі складності, які, однак, можливо буде вирішити при певній частці терпіння. Не впутывайтесь ні в які інтриги, вам же в підсумку вийде боком. Намагайтеся звертати уваги на свої досягнення, інакше їх можуть не помітити.

Здоров’я буде стабільно хорошим з одного оговорочкой. Не можна запускати дрібні хвороби і непомітні болячки, все це може перерости в неприємні хронічні захворювання. Варто звертати увагу на свій раціон, не забувати про профілактичні огляди. А якщо щось турбує – негайно йти до фахівця.

У відносинах у Раків зазвичай все складається в італійському романі, але не в даний час. Любляча стабільність Щур приготувала для ракоподібних подарунок у вигляді міцних спокійних відносин, які, при вдалому збігу обставин можуть перерости в міцний шлюб.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Працьовиті й товариські леви будуть на піку кар’єрного успіху. Начальство побачить у них хорошого працівника і, можливо, підвищить. Один з варіантів – інша, більш вигідна і цікава робота. Підприємці та бізнесмени відкриють для себе нові ніші, які принесуть їм успіх.

У плані здоров’я варто особливу увагу приділити легким і всієї дихальної системи, шкідливі звички краще залишити в минулому. Якщо Лев відвідує спортзал, варто розраховувати свої сили і не перенапружити. І не забувати робити все в задоволення.

Леви, хоч і люблять поглядати на сторону, все ж найбільше люблять і цінують того обранця, якого виділили для себе на самому початку. У період правління Щури цих рудих Царів перестане тягнути «наліво» і вони, нарешті, зрозуміють, що добре може бути де завгодно, але вдома завжди краще. Тих же, хто ще не знайшов собі другу половину, чекає приємна зустріч.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Працьовитим і логічним дівам Щур відповідає симпатією, так як поважає всі дівочі якості. Тому весь період для найжіночнішого знака буде вдалим. Якщо ви давно працюєте на одному місці, то можна чекати визнання. Якщо ви сам собі господар, то, нарешті, стабілізується дохід.

Можливі нездужання від фізичної слабкості, тому має сенс зайнятися легкою гімнастикою або йогою – чимось, що не несе за собою великих навантажень.

Діви часто бувають зарозумілі і саркастичні, тому їм так складно знайти собі супутника життя. Зруйнувати стіну, яку вони будують навколо себе днями і ночами, дано не кожному. Але зараз це може трапиться. І, можливо, вже взимку. Тільки Діві потрібно навчитися правильно розставляти пріоритети і розуміти, що хороший шлюб можливий, тільки якщо з кимось познайомитися і не злякати його.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Терезам у цьому моменті варто потрудитися. Але це, однак, воздасться сторицею. Чим більше охайності, працьовитості і завзятості проявлять в цей період часу Ваги, тим більше ймовірності, що відмінні результати не змусять себе довго чекати. Якщо є можливість, фінанси краще відкладати у нерухоме майно, це буде вигідно.

У міжсезоння Терезам слід стежити за здоров’ям, інакше можна «зібрати» всі грип та ГРЗ. Досить правильного харчування, відмови від шкідливих звичок і, може, легкого спорту вранці. У другому півріччі слід відвідати стоматолога, він вже зачекався.

Несподівано спалахнула любов скрасить життя самотніх Ваг. Тих же, хто не самотній, чекає прекрасне переосмислення відносин. І, якщо вони в правду міцні, їх чекає друге народження. Але Терезам не варто забувати, що критика вбиває почуття, потрібно любити просто так, хоча б іноді.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Справжні палкі Скорпіони не дуже люблять «засиджуватися» на одному робочому місці, і Щура це не до вподоби. Якщо цей небезпечний знак планує кар’єрні зміни, краще запланувати на зараз, поки Свиня ще править балом, або відкласти на рік, інакше успіху не буде.

Скорпіон звик до того, що він легко переносить захворювання, або вони проходять самі собою. Але в цей раз потрібно бути акуратніше, особливо в листопаді – є ризик розвинути у себе серйозне захворювання, махнувши рукою на невелике нездужання.

Правління щури для Скорпіона – відмінний час розсудливим, причому, не важливо, у шлюбі знаходиться цей знак чи ні. У самотніх є всі шанси зустріти свою долю. Осілі ж скорпіони перестануть мотати нерви і зрозуміють, що краще бути з кимось, ніж одному.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Творчі, кропіткі, але скромні Стрільці мають серед достоїнств високу працездатність і працьовитість, але ж це є недоліком, адже на таку людину легко «сісти і звісити ніжки». Якщо Стрільцеві вдасться заявити про себе, ставши незамінним, то підвищення йому не уникнути. Якщо ж скромність візьме гору, все так і залишиться на своїх місцях.

В цьому році, можливо, дасть про себе знати ендокринна система, варто перевіряти її, не пропускаючи найменших дрібниць. Не варто займатися самолікуванням, навіть при банальних вуграх, можна зробити тільки гірше. Обов’язково вдавайтеся до допомоги фахівця.

У цей період можливе серйозне захоплення. Але, як говориться, вчитель приходить тоді, коли учень готовий. Тому не факт, що це захоплення закінчиться чимось серйозним. Все буде залежати від самого Стрільця – не злякається він перспективи сімейних вечорів перед телевізором з тарілкою супу?

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Любить свою роботу Козеріг взимку трохи занудьгує від одноманітності своєї діяльності, буде зберігатися стимул виключно за рахунок фінансової складової. Але навесні ситуація стабілізується, гроші будуть текти в руки, з’явиться можливість реалізувати давні мрії.

Кар’єра буде стабільно радувати, підлеглі – поважати, начальство – відзначати.

Хворіти Козероги люблять, хоч самі це і не визнають, причому половину своїх хвороб вони собі накручують або вигадують. З реальних ризиків у цього рогатої знака – підхопити сезонні застуди. Щоб цього не сталося, потрібно планомірно і на постійній основі стежити за станом свого здоров’я.

Особисте життя у представників цього знака в правління Щури повністю налагодиться. Зірки обіцяють, що до кінця року вільних Козерогів, які готові до відносин, не залишиться, так як вони є завидними женихами і нареченими за рахунок своєї тяги до стабільності, багатства і спокою.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 20.02)

Водолій і Пацюк – це дві протилежності, які ніколи не зрозуміють один одного. Але в 2020-й, однак, вступити необхідно, тому цього знаку потрібно бути готовим до невеликих невдач і розладів в зимові місяці. Потім Водолій увійде в колію і прийме деякі правила гри цього року. Кар’єрний застій почне рух з середини літа. Можливі дуже вдалі ідеї.

На рахунок здоров’я до Водоліям претензій немає, якщо вони захочуть, то зроблять з себе ідола здоров’я та краси. Якщо ж вони байдужі до свого здоров’я, то так само, можуть зліпити з себе повне неподобство. Тому можна лише порадити їм стежити за собою.

Водоліям складно визначитися у відносинах, вони довго думають, часто розлучаються, не тримають слова. Але, не дивлячись на це, їх все одно люблять. У правління Щури ситуація не зміниться. Знайти супутника життя не складе праці, постане лише питання – чи хоче цього сам Водолій?

РИБИ (21.02 -20.03)

Холодні і вперті Риби у владарювання Щури зможуть виїхати туди, куди пливли багато років до цього – в океан популярності і поваги. Все гарне, що може відбутися в кар’єрі у цих холодних товаришів – станеться. Будуть нові перспективні проекти, перемоги і злети. При належному завзятості обійдеться без падінь.

Все це позначиться на здоров’ї безсонням, стомлюваністю і можливими головними болями. У уникнення нездужань потрібно знаходити час для гарного сну, відвідувати масаж, плавання або спортзал.

Стабільність Щури не пройде повз навіть непостійності Риб. Саме в этт 365 днів вони захочуть знайти собі людину поруч, з яким хочеться пройти вогонь, воду і мідні труби. В середині періоду, швидше за все, влітку, очікується дуже приємне знайомство, яке, можливо, стане доленосним.

Східний китайський гороскоп на 2020 рік за роком народження (з любовним прогнозом)

Щороку 12-річного циклу, який має заступника. Тому і розглядати гороскоп за знаком зодіаку слід разом з ним. Коли знаєш обидві характеристики, то завжди простіше зробити висновок у разі сумніву.

Щур (1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020)

Всі, хто народився в правління Щури, можуть розраховувати на успіх у цей період, і це не дивно. Не дуже вдалі попередні роки, нарешті, завершаться білою смугою в захищаючий 2020-й. Якщо Щур бізнесмен, то справи підуть в гору. Якщо людина найманий працівник – то можна очікувати підвищення або збільшення заробітної плати. Удача чекає хвостатих і в сфері здоров’я і відносин. Проте, варто відзначити, що нічого глобального в цей час починати не варто, краще завершити розпочате, саме це приведе до успіху.

Але це зовсім не означає, що можна лягти на диван в очікуванні звалилося на голову щастя. Зовсім ні. Щур любить трудоголіків, тому, якщо людина таким є, у нього все вийде. Особливо благоволить цьому період весни-літа.

У вільних щурів-жінок з’явиться шанс зустріти гідного шанувальника, відносини з якими можуть перерости у щось серйозне. Представниці цього знаку, які вже перебувають у відносинах, повинні будуть втихомирити свою зухвалість і впертість, щоб зберегти те, що є. Вільним чоловікам-щурам зірки в цьому моменті нічого не обіцяють. Ймовірність зустріти даму свого серця є, але вона дуже мала.

Бик (1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021)

Непростим часом для Бика стануть перші три місяці нового року. Постійна нестача грошей, складності на роботі і в стосунках будуть виснажувати, руку будуть опускатися. Але до середини весни можна чекати поліпшення ситуації.

Справ і планів у Биків багато, як у жінок, так і у чоловіків. Виконувати їх потрібно все і бажано з толком і розстановкою. У правління Щури ухилятися від важливих справ, відкладаючи їх до кращих часів, не вийде. Не варто боятися складних завдань. Повірте, Бики, це не так страшно. А результат виправдає всі ваші очікування.

Вільні жінки цього знаку зможуть знайти собі кавалера, але тільки якщо почуття будуть щирі. Фінансову підґрунтя Щур відчуває відразу і не дасть таким відносинам розвиватися. Вільних чоловіків теж чекає зустріч: швидше за все, це буде хтось із давнього оточення.

В цей рік – саме час відмовитися від шкідливих звичок. Їх у вас, можливо, чимало. Фінансове становище буде стабільним до середини літа. До осені можливі втрати або зменшення доходів.

Тигр (1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022)

Для людей, народжених під зіркою цього красивого хижака, період буде нелегким. Не потрібно опускати руки і сумувати, але слід пам’ятати, що попереду Тигрів чекають труднощі і випробування, пройшовши через які вони стануть ще розумнішими, мудрішими і сильніше. Вдалий підсумок чекає тих Тигрів, хто особливо наполегливий, працьовитий і сміливий.

До осені можна буде трохи видихнути і розслабитися – труднощі залишаться в минулому, а попереду буде реалізація цілей і сподівань. У цей період можна подумати про сміливих планах для збільшення своїх доходів. При сприятливих умовах вони здійсняться.

Самотнім жінкам з тигрячою грацією зірки радять зупинити-таки свій вибір на одному чоловікові, інакше, як кажуть, можна залишитися біля розбитого корита. Чоловіків-тигрів чекають справжні пристрасті, палкі й гарячі. Але у всьому потрібна міра, тому потрібно бути напоготові. У обох статей зірки вказують на ревнощі, тому будьте пильні.

Кролик-Кіт (1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011, 2023)

Пронирливі Коти повинні звикнути швидко схоплювати все на льоту, навчатися і приймати рішення, не розтікаючись, як кажуть, по древу. Стабільність і теплий дах, який так люблять Кролики, прийдуть до цього знака тільки через самоаналіз і саморозвиток.

Під влади Щури не варто ні з ким вступати в серйозні перепалки і сварки – у підсумку перемога виявиться в руках супротивника, забравши у вас сили і енергію. Потрібно розвивати в собі хитрість, без якої неможливе існування в 2020, тоді планомірно вийде добитися свого.

Якщо ви оточені перевіреними людьми, то у фінансовому плані усе стабільно добре, а деякі складнощі будуть вирішуватися цілком легко. Влітку або восени можливе надходження привабливої пропозиції. Зважте всі плюси і мінуси і прийміть правильне рішення

Дракон (1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012)

Дракони – один з небагатьох знаків, кому щур підготувала хороші події. Будь-яку розпочату справу буде приводити до успіху. Не буде ніяких серйозних потрясінь і складнощів. Близькі люди стануть ще ближче, нормалізується відносини з тими, з ким були складності.

Фортуна буде на боці Драконів тому будь-які складнощі на роботі будуть вирішуватися самі собою, турбуватися з-за цього не варто.

У драконів будуть створені всі умови для розвитку внутрішнього і зовнішнього. Потрібно тільки правильно скористатися можливостями, тоді успіх дуже швидко постукає у ворота цього знака.

У літні місяці Драконів очікують приємні витрати. Може, це буде ремонт або облаштування будинку. А, може, вигідні вкладення, які в майбутньому принесуть хороші дивіденди.

Змія (1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013)

У новому році цьому голодному суті треба буде навчитися зберігати спокій і «холодну голову» у вирішенні поточних проблем. Якщо все піде як треба, то перед цим знаком відкриються кар’єрні перспективи, якими Змія легко скористається, включивши свою природну чарівність і харизму.

Потрібно спілкуватися з близькими людьми, зміцнювати дружбу, вона дуже знадобиться цьому знаку. Але запам’ятайте, що справжня дружба не вимагає нічого взамін. Проаналізуйте своє оточення і залиште в ньому лише тих, хто вам приємний і спілкування з якими приносить вам щастя і спокій.

Фінанси у жінок-Змій будуть у відмінному стані, чого не скажеш про чоловіків, у яких вони будуть наспівувати романси. Чоловікам під цим знаком потрібно уникати авантюр і нікому не позичати грошей, є шанс їх позбутися.

В особистому житті все умовно нормально. Лише наприкінці зими можливі негаразди, які потрібно вирішувати часом і мовчанням, все пройде.

Кінь (1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014)

Для цього красивого благородного знака буде важкий і в той же час, щасливий період життя. Можна кидати все, що набридло, позбавлятися від старого і починати жити спочатку. В той же час не варто забувати, що Щур любить працьовитих, тому просто плисти за течією не вдасться. Треба буде взяти себе в руки, мобілізувати всі свої можливості і кинутися вперед, до Перемог і нового життя. А перемоги будуть, і в кар’єрі, і в особистому житті, і в фінансовій сфері.

Для Коней цей рік дуже сприятливий для будь-яких змін, тому не варто боятися змін, все завершиться найкращим чином, будь то переїзд, нова робота або нові відносини.

Одиноким Конячкам поки не час вступати у відносини, можна насолодитися самотністю, яке, швидше за все, скоро закінчитися. І чоловікам і жінкам доведеться приймати важливі рішення – до цього треба бути готовими.

Коза або Вівця (1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015)

Чарівна коза отримає належну увагу і визнання. Нарешті, звернуть увагу на її працю. Причому, це відбудеться не тільки в колективі, але і в особистому житті. Застарілі сварки вирішаться, залишивши місця новим гармонійним відносинам.

Якщо Коза розвинена творчо, то зараз саме час розвивати цей талант – всі справи в цій сфері будуть сперечатися, зустрічі вдало здійснюватися, відбуватися потрібні дзвінки і приходити потрібні люди. Звичайно, можливі й невдачі, але це буде повністю залежати від розхлябаності і безвідповідальності знака, якими вона грішить.

І чоловікам, і жінкам, народженим під цим знаком, варто перебороти свою сором’язливість і боязкість, і почати, нарешті, діяти. Це стосується і роботи, і відносин. Варто повірити в себе, тоді все вийде.

Мавпа (1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016)

Характер заповзятливої і активної Мавпи доведеться за смаком Білого Щура, тому вона дасть шанс цього веселого длиннохвостому товаришеві. Якщо Мавпа зможе перебороти свою непостійність і хаос в голові, то перед нею відкриються двері для багатьох можливостей, наприклад, організації свого бізнесу, творчих відкриттів, переїзду або відмінної роботи.

Азарт, з яким живуть всі Мавпи, потрібно правильно скерувати в потрібне русло, щоб він перетворився на виправданий ризик і сміливість. Якщо представники цього знаку зможуть злагоджено працювати, то до середини літа вони побачать плоди своєї роботи у вигляді збільшення доходів.

Щур благоволить Мавпі у відносинах. Прийдешній період до 365 днів, швидше за все, стане доленосним, зустрінеться свій чоловік, з яким, однак, не потрібно поспішати укладати шлюб. В даному моменті зірки цього не рекомендують.

Півень (1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017)

Пєтухов очікує період, повний подій і складнощів, які, однак, його не зламають, а зроблять сильніше і досвідченіше. Будуть зміни в кар’єрі, можливо зміна в розмірі доходів в кращу сторону. Якщо ж цього не відбудеться, значить людина під знаком цієї птиці ратує за самоосвіту і самопізнання, у чому досягне великих результатів.

Працьовитість Півня, оскільки відмінно вписується в улюблені риси Щури, дозволить йому зробити важливі кроки на шляху до своєї найважливішої мети. Це, однак, не стосується особистого життя. Там можливі розбіжності, шлюб може дати тріщину і зовсім піти по швах. Порятунком може стати, якщо Він вгамує свої емоції і ревнощі.

Жінкам-Півням буде непросто в особистому житті. Непростий період може закінчитися не тільки занепадом сил, але і справжньою депресією. Чоловікам у цьому плані буде простіше. Вільні Півні будуть оточені жіночою увагою, але в підсумку, навряд чи зупинять свій вибір на комусь одному.

Собака (1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018)

Собаку чекає спокійний стабільний відпочинок. Настільки спокійний, що деяким це, можливо, навіть не сподобається. Але є в цьому і свій плюс – не буде ні розладів, ні прикростей. А невеликі радості можна доставляти собі самостійно.

Спокій дає Собакам хорошу можливість зайнятися собою і своїм здоров’ям, освітою і облаштуванням будинку. Можна піти здобувати ще одну освіту, пройти тренінг або які-небудь курси, зробити ремонт або з’їздити в подорож. Фінансові можливості повинні дати собаці таку можливість.

Якщо цей знак захоче почати якесь велике діло, самий вдалий для цього період – весна. Початок літо неодмінно принесе успіхи в кар’єрі чоловікам. Жінкам теж не варто чекати нічого поганого. І в справах, і в стосунках все буде іти рівно і гладко.

Свиня (1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019)

Рік буде для Свинок цілком успішним, вони зможуть реалізовувати свої бажання досить легко, без труднощів знаходячи спільну мову і виходячи з конфліктів. Невеликі перешкоди не будуть заважати на шляху до мети, тому Свиня може безперешкодно взяти для себе глобальні завдання і йти до них. Звичайно, це має бути з ретельністю і любов’ю до процесу, інакше Щур не оцінить.

Іноді цей знак буде відчувати невпевненість і побоювання – чи правильно він чинить? Але боятися не варто, будь-які нововведення і зміни будуть тільки на користь.

У фінансовому плані все буде досить стабільно, без різких плюсів і мінусів. Дохід буде не шикарний, але вистачати на найнеобхідніше буде, плюс трохи залишатися для будь-яких вкладень.

Чоловікам, які захочуть зачарувати жінку, варто забути про жадібності, інакше ви так і залишитеся на самоті. Жінок ж чекає успіх в будь-якій компанії та будь-якому оточенні.

Загальний гороскоп для всіх знаків зодіаку від Павла Глоба

Відомий популярний астролог Павло Глоба говорить про 2020, як про непростий період. Ера Водолія, яка приходить на зміну попередній ері, веде з собою зміни космічного масштабу і непередбачувані зміни на планеті Земля. Можливі природні катаклізми, лиха, та інші непередбачені надзвичайні ситуації.

На тлі цих складнощів кожна окрема людина буде грати велике значення в масштабах планети. Так, Овни можуть розраховувати виключно на себе і свої сили, допомоги чекати нізвідки, Марс буде закритий. Навіть не дивлячись на відчуття занепаду сил, треба брати себе в руки йти напролом, вирішувати свої проблеми. Це сприятливо позначиться на перспективі зростання.

Важким буде період з січня по квітень. Влітку потрібно буде збудувати для себе гармонійну систему між сім’єю і роботою.

Для Тельців Глоба обіцяє сприятливий час, яке, однак, може натрапити на труднощі з-за надмірно роздутого Его. Тоді шлях просто завалить складнощами і проблемами. Не варто очікувати легких грошей і легко вирішуваних завдань, працювати потрібно буде по-серйозному.

У Близнюків з’явиться час для саморозвитку і роздумів. Нарешті, до вас прийде спокій та умиротворення, якого ви так довго чекали. Не Близнюкам варто бігти попереду паровоза, все прийде в свій час. Варто звернути увагу на особисте життя, якщо Близнюк у відносинах. Там почнуться проблеми, винуватцем яких будете саме ви.

Раку слід взяти себе в руки і бути готовим до всіх перипетій долі. Вони завжди можуть звернутися до своїх рідним людям, ті їх неодмінно підтримають. 2020-й відмінно підходить для укладення шлюбу і появи дитини. Однак, поспішати не варто, всьому свій час. У фінансовому плані все буде добре. У минулі роки Рак достатньо попрацював.

Льву вдасться втілити в життя свої найсміливіші проекти. Це добре позначиться на фінансовій складовій. Потрібно буде звикати, що заздрість по відношенню до Лева – нормальна частина успішного життя. Варто також зловити рівновагу між особистим життям, дітьми, якщо вони є і кар’єрою. Інакше якась сторона точно постраждає.

Діві Глоба обіцяє цікаві пригоди і різноманітні, наповнені емоціями, події. Якщо захочеться отримати додаткову освіту – астролог дає целенный світло, зараз саме час. Фінансова сторона буде стабільна і не принесе неприємностей. Діви в шлюбі відчують небувале спокій у відносинах. Вільних дів чекають романи.

Ваг очікують зміни, особливо в другій половині року. Сильну втому, яку відчують Ваги, потрібно перебороти і старатися, щоб вона не перейшла в постійну нудьгу.

Скорпіонам астролог обіцяє реалізацію у творчій сфері, тому треба налаштовуватися на успіх і брати бика за роги. Удача Скорпіона чекає і в любові.

Стрільці зможуть домогтися успіху в справах, які прийшли до них з минулого року. У кар’єрі слід постаратися, тоді успіх не змусить себе довго чекати. Навесні можливі сварки в сім’ї, нерозуміння в особистому житті. Глоба радить – займіться роботою, тоді результати з’являться дуже скоро.

Козерогам слід розпочати вже, нарешті, власна справа, про яку рогата давно роздумує. Будь-які вкладення грошей обернуться для цього знака успіхом, тому сумніватися не варто. Щоб підвищити свій статус в очах оточуючих (що дуже важливо для Козерогів), треба менше думати про дрібниці і дивитися вище.

Водоліям рік принесе удачу в нових справах. Взимку можливі деякі застої, але це тимчасово. Навесні зміни підвищать настрій чи поліпшать настрій.

Риб чекає кар’єрний ріст, можливо, в іншій компанії. Найбільш працьовитих чекає, можливо, закордон і все що випливають звідти перспективи. Друга половина року принесе з собою труднощі, з якими, однак цей знак впорається.

Гороскоп з прогнозом подій від Василини Володіної

2020 рік, за словами відомого астролога, буде непростим для Росіян. Нестабільна ситуації в нашій країні буде відображатися на настрої людей і соціального життя загалом.

Розшарування буде все більш явним – забезпечені верстви населення будуть продовжувати збагачуватися, середні шари будуть втрачати свої накопичення, будуть знижуватися доходи, ставатиме все більше жебраків. На тлі економічних процесів і напруги серед країн не виключено наступ Третьої Світової війни. Вирішити ситуацію можна буде тільки якщо правителі Росії і США сядуть за стіл переговорів і обговорять питання Донбасу і Сирії.

Партнерські відносини між країнами будуть розриватися, від цього буде розвалюватися економіка багатьох країн.

Всередині Росії Володіна не бачить ніяких військових дій, однак, цілком можлива громадянська війна, яка стане результатом довгої напруги серед населення країни.

 • Овну в майбутньому році варто бути впевненими в собі, тоді йому вдасться чогось досягти.
 • Тельцю треба починати діяти і переставати розмірковувати. Сумніви зайві.

 • Близнюкам варто видихнути і починати виходити з депресивного стану. Вам потрібно відпочити, навіть якщо здається інакше.
 • Раку слід користуватися своєю чарівністю і харизмою. Ви зможете надихнути оточуючих.

 • Лева чекає, як кажуть «здійснення мрій», не варто обмежувати себе бажаннями, тому що у них є особливість збуватися.
 • Діві варто очікувати приємних сюрпризів і змін в особистому житті.
 • Ваги, продовжуйте готувати грунт для реалізації своїх цілей. Дуже скоро у вас з’явиться така можливість.

 • Скорпіону варто відмовитися від звички все вирішувати скандалами, образами й докорами. Це не найкращий варіант вирішення проблем.
 • Змееносцу (29 листопада і 17 грудня) варто вирішити для себе, що важливіше – сім’я чи кар’єра. Задайте собі питання чи щасливий мій обранець?
 • Стрільцеві посміхається фортуна, в прямому сенсі цього слова. Удача так близька, як тільки можливо, не пропустіть шанс.

 • Козерогові можна сміливо планувати і реалізовувати свої плани, все вийде.
 • Водоліям варто більше часу проводить з близькими людьми, інакше є ризик залишитися на самоті.

 • Рибам слід набратися терпіння і сил. Все буде добре, треба лише попрацювати.

Загальні рекомендації — що обіцяє нам рік Щура

Незалежно від того, в який рік і місяць ви народилися, варто враховувати загальні рекомендації, які необхідно знати, вступаючи в новий 12-річний цикл.

Щур символізує собою завзятість, розум, працьовитість і добре розвинену інтуїцію. Це сильне тварина, завжди прагнуть свого, спирається на справедливість і стабільність. Тому майбутній період до 365 днів не обіцяє великих змін і потрясінь.

Залежно від особистих якостей людини прийдешнє може подарувати поліпшення фінансової ситуації, зміцнення стосунків у сім’ї і з близькими людьми. Щур буде змушувати вас змінити те, що вам набридло, чи то нелюбима робота, токсичні відносини, неприємні сусіди, старий автомобіль.

Якщо ви володієте улюбленими рисами цариці 2020 року – наполегливістю, працьовитістю, вмінням мислити – тоді удача вам неодмінно посміхнеться. Навіть на перший погляд важкі старі проблеми можуть зважитися при належній наполегливості.

Стихія майбутнього періоду – метал. Його значення полягає в збереженні енергії і стійкості, концентрації на майбутньому. Метал надійний, твердий і стійкий, тому що він несе з собою силу, стабільність, невідворотність і рівновагу.

Новий рік – час для висновків, аналізу поточного стану, пошуку виходів. Текти за течією може бути чревате тим, що воно приведе вас зовсім не туди, куди вам потрібно. Думайте, думайте, фантазуйте, философствуйте, не забуваючи про терпіння і рівновазі. Тоді і сприятливі результати не змусять себе довго чекати.

В майбутньому періоді варто зробити ставку на розвиток і саморозвиток, на сміливих і наполегливих. Але не потрібно, в той же час, братися за все і відразу, інакше можна не витримати цього вантажу. Результати будуть тільки при відповідальному ставленні до справ і при грамотному поході. Білий пацюк дуже розважлива, і, як хороший шахіст, розраховує свої ходи на кілька кроків вперед. Тому їй не сподобається, якщо ви будете пускатися в авантюри і робити необдумані кроки.

Цей рік хвостатого товариша радить бути більш критичним до себе, а не до оточуючих, більше тримати рот на замку, хитрувати, де потрібно, щоб у результаті опинитися у виграші. Особливо старанні можуть отримати в майбутньому гарне підвищення або вдалі проекти.

Якщо у вас в дальньому ящику лежать якісь справи, саме час їх звідти дістати, тому що щур не любить відкладати і забувати. Якщо в цьому моменті не почати те, що давно плануєте, можливо, цього вже ніколи не станеться. Головне не робити це поспіхом. Будь-яке рішення повинно бути добре зважено.

Вдалим місяців 2020 відносяться квітень, лютий і серпень, до невдалим – січень, червень, липень і грудень.

На відносини будь-якого плану проллється світло. Італійські пари, нарешті, перестануть сваритися. Ті, хто хотів укласти шлюб, зроблять це. Ті родичі, які перебували у сварках, вирішать залишити проблеми в минулому.

Майбутній рік сприятливий для покращення фізичного стану. Відмінно підійдуть медитації, йога, спортзал, басейн і лазня. Варто бути акуратніше з екстремальними видами спорту.

Кажуть, що майбутнє нам не відомо. Так і є! Однак іноді можна легенько підняти завісу таємниці і заглянути туди одним очком. В цьому нам допоможе гороскоп. Коли читаєш його, завжди відчуваєш хвилювання. Тому що кожен з нас хоче, щоб попереду завжди було краще, світліше, тепліше. А символ прийдешнього періоду завжди дає в цьому надію кожного зі знаків зодіаку!

Я щиро бажаю всім здоров’я, радості, щастя і любові! Нехай всі ваші шляхи і дороги будуть освітлені світлом, справи йдуть під руку з удачею, будинок з кожним прожитим днем все більше наповнюється затишком і благополуччям. Розуміння, поваги у стосунках. Не соромтеся говорити один одному більше теплих і ніжних слів. Радійте і дивуйтеся кожному дню, адже такого більше не буде!

Всього вам доброго!