Гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку і роком народження

Ось і добігає кінця черговий рік. Знову ялинка з прикрасами, бризки шампанського і близькі люди поруч. Але він відрізняється від інших. Чому ж? Тим, що настає правління Білої Металевої Щури. Вона починає новий цикл символів і несе з собою великі зміни.

Жовта Земляна Свиня, що символізує 2019, закрила двері довгого коридору, завершивши тим самим багато справ і закривши перспективи. Що ж нас чекає в новому 2020? Про це ми розповімо детальніше в цій статті.

Розглянемо в даній статті спільні гороскопи по знакам зодіаку, дізнаємося, що допоможуть нам наші східні символи-тварини, дані по кожному року народження. А також дізнаємося про прогнози, які склали провідні астрологи Павло Глоба і Василина Володіна.

Гороскоп на 2020 рік за знаками зодіаку

Для кожного зі знаків зодіаку цей період може скластися по-різному. Давайте розглянемо чого очікувати і на що звернути увагу в 2020, народженим в той, чи інший місяць.

ОВЕН ( 21.03 – 20.04)

Для рогатих упертюхів цей період складеться вельми непогано. Якщо вони зможуть впоратися з природного нетерпимістю і надмірним егоїзмом, то в справах, можна досягти хороших результатів. Дуже можливо, що довгоочікуваний кар’єрне зростання стане можливим, або овен зможе знайти саме ту роботу, про яку давно мріяв.

Хвороби шлунка і кишечника, властиві цьому знаку, знову дадуть про себе знати. Вирішити їх стане можливим, якщо навчитися справлятися з поганим настроєм. Адже, як кажуть, всі хвороби від нервів. Овнам потрібно стежити за своїм здоров’ям, за своїм раціоном, особливо в середині року.

У вільних жінок і чоловіків з’явиться хвилі реальний шанс обзавестися сім’єю. Важливо, однак, не коверзувати і пам’ятати, що дні і місяці йдуть, а хороших партнерів розбирають. Тим, хто вже перебуває у шлюбі, потрібно вчитися стримувати свої емоції.

ТЕЛЕЦЬ (21.04 – 20.05)

Логічний і впертий телець нарешті добереться до бажаної точки розвитку. Можливо, це буде начальницьке крісло. А, може, довгоочікувана поїздка в гори. А, можливо, створення сім’ї. Але важлива мета, що стоїть біля рогатої на чолі кута, буде досягнута.

Для більш зрілих тельців, які навчилися змінювати впертість на спритність, 2020 принесе важливі соціальні зміни, пов’язані з людьми. Можливо загострення давніх проблем із зором, горлом і суглобами. Варто стежити за своїм станом і пам’ятати, що будь-яку хворобу краще попередити, ніж лікувати. Потрібно вчасно давати собі відпочинок, шлях це буде просто домашній відпочинок.

Код Щури цей знак, можливо, зрозуміє, що будинок – це не просто чотири стіни. Це затишне гніздечко, його вогнище. Не виключено, що саме ці 365 днів принесуть бичка можливість вступити в шлюб, адже любов прийде дуже яскрава, палка і запам’ятовується.

БЛИЗНЮКИ (21.05 – 20.06)

Швидкі, верткі і спонтанні близнюки звернуть на себе увагу Щури, але аж ніяк не в позитивному ракурсі. Металевої Щура до вподоби розміреність і стриманість, планування і стабільність. Саме цих рис і не вистачає у справжніх Близнюків. І, щоб сподобатися представниці року, доведеться постаратися. Щоб добитися фінансового благополуччя, Щур радить не стрибати з місця на місце і не змінювати пріоритети, а залишатися вірним одній ідеї або одним місцем роботи.

У другій половині цього періоду можливі проблеми з ШКТ, є ризик попасти в лікарню з отруєннями. Взагалі, небажання Близнюків стежити за своїм здоров’ям може зіграти з ними злий жарт. Годі вже зволікати з походами до лікаря, йти варто зараз – саме час.

На особистому фронті все теж дуже навіть непогано. Якщо Близнюк подивиться по сторонам і задумається про створення нового осередку суспільства, у нього будуть всі шанси зустріти того самого людини. Якщо ж представник цього знаку вже перебуває у шлюбі, відносини у нього зміцняться.

РАК (22.06 – 22.07)

Для раків буде важливо знаходити компроміси, йти назустріч людям, які їх оточують. У кар’єрному питанні можливі складності, які, однак, можливо буде вирішити при певній частці терпіння. Не впутывайтесь ні в які інтриги, вам же в підсумку вийде боком. Намагайтеся звертати уваги на свої досягнення, інакше їх можуть не помітити.

Здоров’я буде стабільно хорошим з одного оговорочкой. Не можна запускати дрібні хвороби і непомітні болячки, все це може перерости в неприємні хронічні захворювання. Варто звертати увагу на свій раціон, не забувати про профілактичні огляди. А якщо щось турбує – негайно йти до фахівця.

У відносинах у Раків зазвичай все складається в італійському романі, але не в даний час. Любляча стабільність Щур приготувала для ракоподібних подарунок у вигляді міцних спокійних відносин, які, при вдалому збігу обставин можуть перерости в міцний шлюб.

ЛЕВ (23.07 – 23.08)

Працьовиті й товариські леви будуть на піку кар’єрного успіху. Начальство побачить у них хорошого працівника і, можливо, підвищить. Один з варіантів – інша, більш вигідна і цікава робота. Підприємці та бізнесмени відкриють для себе нові ніші, які принесуть їм успіх.

У плані здоров’я варто особливу увагу приділити легким і всієї дихальної системи, шкідливі звички краще залишити в минулому. Якщо Лев відвідує спортзал, варто розраховувати свої сили і не перенапружити. І не забувати робити все в задоволення.

Леви, хоч і люблять поглядати на сторону, все ж найбільше люблять і цінують того обранця, якого виділили для себе на самому початку. У період правління Щури цих рудих Царів перестане тягнути «наліво» і вони, нарешті, зрозуміють, що добре може бути де завгодно, але вдома завжди краще. Тих же, хто ще не знайшов собі другу половину, чекає приємна зустріч.

ДІВА (24.08 – 23.09)

Працьовитим і логічним дівам Щур відповідає симпатією, так як поважає всі дівочі якості. Тому весь період для найжіночнішого знака буде вдалим. Якщо ви давно працюєте на одному місці, то можна чекати визнання. Якщо ви сам собі господар, то, нарешті, стабілізується дохід.

Можливі нездужання від фізичної слабкості, тому має сенс зайнятися легкою гімнастикою або йогою – чимось, що не несе за собою великих навантажень.

Діви часто бувають зарозумілі і саркастичні, тому їм так складно знайти собі супутника життя. Зруйнувати стіну, яку вони будують навколо себе днями і ночами, дано не кожному. Але зараз це може трапиться. І, можливо, вже взимку. Тільки Діві потрібно навчитися правильно розставляти пріоритети і розуміти, що хороший шлюб можливий, тільки якщо з кимось познайомитися і не злякати його.

ТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

Терезам у цьому моменті варто потрудитися. Але це, однак, воздасться сторицею. Чим більше охайності, працьовитості і завзятості проявлять в цей період часу Ваги, тим більше ймовірності, що відмінні результати не змусять себе довго чекати. Якщо є можливість, фінанси краще відкладати у нерухоме майно, це буде вигідно.

У міжсезоння Терезам слід стежити за здоров’ям, інакше можна «зібрати» всі грип та ГРЗ. Досить правильного харчування, відмови від шкідливих звичок і, може, легкого спорту вранці. У другому півріччі слід відвідати стоматолога, він вже зачекався.

Несподівано спалахнула любов скрасить життя самотніх Ваг. Тих же, хто не самотній, чекає прекрасне переосмислення відносин. І, якщо вони в правду міцні, їх чекає друге народження. Але Терезам не варто забувати, що критика вбиває почуття, потрібно любити просто так, хоча б іноді.

СКОРПІОН (24.10 – 22.11)

Справжні палкі Скорпіони не дуже люблять «засиджуватися» на одному робочому місці, і Щура це не до вподоби. Якщо цей небезпечний знак планує кар’єрні зміни, краще запланувати на зараз, поки Свиня ще править балом, або відкласти на рік, інакше успіху не буде.

Скорпіон звик до того, що він легко переносить захворювання, або вони проходять самі собою. Але в цей раз потрібно бути акуратніше, особливо в листопаді – є ризик розвинути у себе серйозне захворювання, махнувши рукою на невелике нездужання.

Правління щури для Скорпіона – відмінний час розсудливим, причому, не важливо, у шлюбі знаходиться цей знак чи ні. У самотніх є всі шанси зустріти свою долю. Осілі ж скорпіони перестануть мотати нерви і зрозуміють, що краще бути з кимось, ніж одному.

СТРІЛЕЦЬ (23.11 – 21.12)

Творчі, кропіткі, але скромні Стрільці мають серед достоїнств високу працездатність і працьовитість, але ж це є недоліком, адже на таку людину легко «сісти і звісити ніжки». Якщо Стрільцеві вдасться заявити про себе, ставши незамінним, то підвищення йому не уникнути. Якщо ж скромність візьме гору, все так і залишиться на своїх місцях.

В цьому році, можливо, дасть про себе знати ендокринна система, варто перевіряти її, не пропускаючи найменших дрібниць. Не варто займатися самолікуванням, навіть при банальних вуграх, можна зробити тільки гірше. Обов’язково вдавайтеся до допомоги фахівця.

У цей період можливе серйозне захоплення. Але, як говориться, вчитель приходить тоді, коли учень готовий. Тому не факт, що це захоплення закінчиться чимось серйозним. Все буде залежати від самого Стрільця – не злякається він перспективи сімейних вечорів перед телевізором з тарілкою супу?

КОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

Любить свою роботу Козеріг взимку трохи занудьгує від одноманітності своєї діяльності, буде зберігатися стимул виключно за рахунок фінансової складової. Але навесні ситуація стабілізується, гроші будуть текти в руки, з’явиться можливість реалізувати давні мрії.

Кар’єра буде стабільно радувати, підлеглі – поважати, начальство – відзначати.

Хворіти Козероги люблять, хоч самі це і не визнають, причому половину своїх хвороб вони собі накручують або вигадують. З реальних ризиків у цього рогатої знака – підхопити сезонні застуди. Щоб цього не сталося, потрібно планомірно і на постійній основі стежити за станом свого здоров’я.

Особисте життя у представників цього знака в правління Щури повністю налагодиться. Зірки обіцяють, що до кінця року вільних Козерогів, які готові до відносин, не залишиться, так як вони є завидними женихами і нареченими за рахунок своєї тяги до стабільності, багатства і спокою.

ВОДОЛІЙ (21.01 – 20.02)

Водолій і Пацюк – це дві протилежності, які ніколи не зрозуміють один одного. Але в 2020-й, однак, вступити необхідно, тому цього знаку потрібно бути готовим до невеликих невдач і розладів в зимові місяці. Потім Водолій увійде в колію і прийме деякі правила гри цього року. Кар’єрний застій почне рух з середини літа. Можливі дуже вдалі ідеї.

На рахунок здоров’я до Водоліям претензій немає, якщо вони захочуть, то зроблять з себе ідола здоров’я та краси. Якщо ж вони байдужі до свого здоров’я, то так само, можуть зліпити з себе повне неподобство. Тому можна лише порадити їм стежити за собою.

Водоліям складно визначитися у відносинах, вони довго думають, часто розлучаються, не тримають слова. Але, не дивлячись на це, їх все одно люблять. У правління Щури ситуація не зміниться. Знайти супутника життя не складе праці, постане лише питання – чи хоче цього сам Водолій?

РИБИ (21.02 -20.03)

Холодні і вперті Риби у владарювання Щури зможуть виїхати туди, куди пливли багато років до цього – в океан популярності і поваги. Все гарне, що може відбутися в кар’єрі у цих холодних товаришів – станеться. Будуть нові перспективні проекти, перемоги і злети. При належному завзятості обійдеться без падінь.

Все це позначиться на здоров’ї безсонням, стомлюваністю і можливими головними болями. У уникнення нездужань потрібно знаходити час для гарного сну, відвідувати масаж, плавання або спортзал.

Стабільність Щури не пройде повз навіть непостійності Риб. Саме в этт 365 днів вони захочуть знайти собі людину поруч, з яким хочеться пройти вогонь, воду і мідні труби. В середині періоду, швидше за все, влітку, очікується дуже приємне знайомство, яке, можливо, стане доленосним.