Коли потрібно збирати березовий сік і як це правильно зробити

Раніше в народі говорили: «Хто соку березового нап’ється, той здоров’я на весь рік набереться». А стародавні приказки ніколи не з’являються на порожньому місці.

Думаю, кожен з нас, будучи дитиною, як тільки сходив сніг, бігала в ліс з порожньою банкою, яку дала мама, за соком! І якось відчували, як треба його збирати, розповідали один одному і все робили правильно, хоча не було у нас інтернету, щоб отримувати цю інформацію. З віком бажання бігати в ліс згасало і, швидше за все, остаточно згасло. А даремно!

Раджу відновити добру звичку ходіння в ліс за цілющою водою, цілющою вологою, яку нам дає сама природа. Вона — джерело величезної кількості «живого» вітаміну С, адже цей сік покращує обмін речовин і наповнює кожну клітинку організму силою і бадьорістю. А як правильно це робити, ми розповімо в цій статті.

Можна, звичайно, придбати його у супермаркеті, він продається в трилітрових банках. Але з-за малого терміну зберігання і невідомого способу видобутку, багато відмовляються купувати в магазинах. І на те є свої причини. Адже якщо ти добув його сам, своїми руками, з власно обраної берізки, пити його приємніше, та й користь очевидна.