Биті огірки — 6 рецептів китайської кухні

З чим у вас асоціюється Китай? Велика стіна, дракони, панда або рис? У мене, наприклад, він асоціюється з оригінальною кухнею китайського народу. Є у величезній країні така закуска, що мимоволі думаєш: за що так з ними? Я про биті огірки….

Ні, це не жарт. При створенні гостренького і пряного страви, овочі, дійсно, б’ють. А знаєте, чому? Від такого жорсткого способу їх приготування, воно стане соковитіше. Адже всі ми знаємо, що зелені плоди багаті своїм нектаром. І виділяючи його таким способом, вони перед вашими очима швиденько замаринуются.

Є схожий спосіб і у нас, і ви його напевно знаєте – посол молоденьких огірків в пакеті. Тільки там ми не захоплюємося прянощами.

А подаються побиті плоди у східному варіанті з хрусткими горіхами, медом, в винному соусі і з соком лимона. Є ще класичний рецепт східного ласощі. У соєвій заправці, рисовому оцті, та з часничком і пряної кінзою.

Ця закусочка міцно увійде у ваше життя, і здивує на святах почесних гостей. Так і в звичайному дні поколоченный овоч викличе посмішку і гостре насолоду. Тому запасаємося ножами, скалками і вперед осаджувати соковиті плоди до вашого столу!