Сир філадельфія в домашніх умовах — 8 покрокових рецептів

Серед сирів окреме місце займають м’які вершкові сорти, що володіють досить ніжним солодкуватим смаком з легкою кисленькой ноткою. Вони не вимагають тривалого варіння і витримки для дозрівання, вживаються в основному в свіжому вигляді, тому що зберігаються не довше 10 днів. У промислових масштабах їх готують із застосуванням різних консервантів, збільшують терміни придатності. Тому краще всього приготувати такий ласий продукт в домашніх умовах з натуральних інгредієнтів. Тим більше, що зробити це самостійно дуже легко і досить бюджетно.

Одним з таких «кремчизов» є знаменитий американський сир «Філадельфія». М’який, трохи солодкуватий, пастоподібної консистенції – без нього багато хто вже не мислять смак ролів, кремів для тортів, чізкейків і бутербродів на свята або для звичайного сніданку.

Хоча батьківщиною вершкових сирів вважається Англія, і перші згадки про таке кулінарному шедеврі відносяться ще до 1583 році, все ж рецепт знаменитої «Філадельфії» винайшов Вільям Лоуренс тільки в 1873 році. Родзинкою в його ласощах служать жирні вершки, які роблять кремчиз ще ніжніше і смачніше.

Приготувати «Філадельфію» можна по одному з базових рецептів. В якості основного інгредієнта необхідно використовувати один або кілька кисло-молочних продуктів. Сучасні господині навчилися отримувати шикарнейший пастоподібний сир з молока, кефіру, сметани, сиру і натурального йогурту.