Морква по-корейськи — смачні рецепти в домашніх умовах

Якщо запитати будь гостре овочеве блюдо ви їсте найчастіше, то більшість відповість, що, швидше за все, моркву по-корейськи. Ця закуска досить проста, з пікантно-привабливим смаком і ароматом запашних спецій. Вона сама по собі смачна, а також може бути використана у складі інших страв в якості одного з інгредієнтів.

Інша назва цього смачного салату – морковча. Зараз вона продається в більшості магазинів. Проте, якщо порахувати вартість кілограма свіжого овоча і невеликої кількості приправ, потрібного для додання пікантною остринки, то приготувати вдома вам буде набагато вигідніше – не більше 30 рублів за цілу чашу цієї смакоти.

Щоб приготувати цей шикарний закусочний салат якихось спеціальних секретів і навичок професійного кухарського мистецтва зовсім не потрібно. Однак є кілька тонкощів, які допоможуть добитися неповторного смаку і полегшити процес маринування.

Завдяки слідуванню докладно описаних рецептів, Ваше блюдо вийде дуже соковитим, ароматним, хрустким і в міру насиченим пряними добавками.