Форшмак з оселедця — класичні, дуже смачні покрокові рецепти

Форшмак – дуже відоме блюдо, яке часто можна зустріти на столах жителів країн СНД. Воно відноситься до традиційної єврейської кухні, хоча свої корені бере від східно-прусської. Спочатку закуска подавалася в гарячому вигляді, але потім вона стала холодних страв. І тепер нагадує рубаний салат з оселедця. Ну досить історії, як ви вже зрозуміли, сьогодні ми будемо готувати це цікаве і смачне блюдо.

Рецептів закуски достатня кількість, і кожен експериментує по-своєму. Хтось додає яблуко, хтось моркву, а хто-то картоплю. Але в будь-якому випадку основними інгредієнтами є солона оселедець, яку краще посолити самостійно, і варені яйця. І хочу сказати, що навіть поєднання цих двох продуктів вже дає досить цікавий смак.

В даній підбірці ми постараємося розібрати побільше рецептів, щоб було з чого вибирати. За підсумком закуску можна буде подавати у форматі бутербродів, або розкласти по тарталеткам. Хоча таке страву я люблю їсти просто ложкою, тільки щоб ніхто не бачив. Просто дуже вже люблю цю закуску.

Загалом збираємося з силами, запасаємося відмінним настроєм і вперед на кухню готувати!