Малосольні помідори в пакеті з часником і кропом

Я не знаю таких людей, хто б зміг відмовитися від малосольних огірків і помідорів. Коли на столі стоїть така закуска, то її своєрідний пряний запах приємно лоскоче нюхові рецептори і рука сама тягнеться за пахучим овочем. Варто відкусити шматочок, і ти потрапляєш на сьоме небо від того смаку, що він нам дарує.

Я вже ділилася кількома рецептами такої закуски, а сьогодні хочу додати цю скарбничку ще один чудовий варіант швидкого приготування. Солятся томати в пакеті, практично аналогічно, як і огірки. Єдине, що потрібно додатково, так це час на очікування. Його потрібно буде трохи довше. А ось час на сам процес засолювання займе всього 5-10 хвилин, залежно від вправності.

Зазвичай я солю таким способом невелику кількість плодів приблизно на 500 гр, що дуже ефективно. Їх зручно розміщувати і перемішувати в пакеті, вони при цьому не заважають один одному, і швидше солятся. У разі, якщо томатів мені потрібно більше, то беру два пакета, і роблю в них.

Малосольні помідори в пакеті з зеленню і часником

Варто рекламувати, наскільки смачною виходить закуска?! Напевно немає. Єдине скажу, що розлітається вона за один прийом їжі. Тому враховуйте цей факт, коли будете планувати заготовку.