Сало, варене в лушпинні цибулі — 6 найсмачніших рецептів посолу

Способів засолювання сала існує безліч, і кожен з них по-своєму смачний. Найчастіше люди просто обвалюють шмат в солі, а потім залишають на деякий час просаливаться. Але хто-то любить додати ще часнику, перцю, паприки або зовсім зварити його в цибулинні. Звучить незвично, правда? Так от сьогодні ми поговоримо, як смачно і правильно приготувати такий продукт.

Як ви вже можливо здогадалися цибулиння виступає в ролі барвника і нікого стороннього смаку продукту не дає. Як приклад згадайте, фарбування яєць на Великдень, вони набувають приємний коричневий колір. Так от завдяки такій технології ми надамо нашому продукту копчений вигляд. Вийде щось схоже на буженину.

Зрозуміло, що одним кольором тут не обійдешся і далі треба буде надати належний смак продукту, для чого нам і знадобляться спеції. Набір може бути будь-який, все буде залежати від уподобань, але я сьогодні подеюсь з вами тільки найкращими і перевіреними рецептами.

Готовий продукт можна буде подати на святковий стіл, або просто з’їсти вприкуску з хлібом. Та й чого вже приховувати, під міцні напиточки приготоване підійде в самий раз. Загалом приступаємо!